Home Praca zdalna Cisco i NVIDIA: Nowe rozwiązania do pracy hybrydowej z odrobiną sztucznej inteligencji

Cisco i NVIDIA: Nowe rozwiązania do pracy hybrydowej z odrobiną sztucznej inteligencji

0
0
69

Cisco i NVIDIA to duet, który od lat tworzy innowacyjne rozwiązania do pracy hybrydowej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Ostatnio firma Cisco zaprezentowała dwa nowe produkty, które korzystają z silnika AI NVIDIA: Room Kit EQX i Cinematic Meetings. Dzięki nim spotkania online będą jeszcze lepsze pod względem jakości dźwięku i obrazu.

Room Kit EQX: Tworzenie Przestrzeni Konferencyjnych Przyszłości

Jeetu Patel, wiceprezes i dyrektor generalny Cisco Security and Collaboration, ma rację: „Firmy muszą dostosować swoje przestrzenie robocze, aby przekonać pracowników do powrotu do biur, dostarczając im narzędzi do płynnej i satysfakcjonującej współpracy.” To właśnie dlatego Cisco i NVIDIA zawarły strategiczną współpracę. Ich Room Kit EQX to nowoczesne rozwiązanie do współpracy, które upraszcza proces tworzenia stylowych sal konferencyjnych.

Co zyskują pracownicy hybrydowi? Przede wszystkim prostsze wdrożenie i utrzymanie, elastyczne opcje montażu, zaawansowane możliwości audiowizualne, interoperacyjność na różnych platformach i ujednolicone zarządzanie oraz bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że Room Kit EQX to prawdziwa zmiana gry w świecie przestrzeni do współpracy.

Cinematic Meetings: Odrobinę Magii w Świecie Spotkań

W dzisiejszym świecie, gdzie wiele spotkań odbywa się zdalnie, Cisco wraz z NVIDIA wprowadza do gry „Distance Zero”. Ich rozwiązanie Cinematic Meetings wykorzystuje technologię NVIDIA Jetson, aby stworzyć doświadczenia spotkań, które sprawiają, że wszyscy uczestnicy czują się tak, jakby byli fizycznie razem.

Nowe konfiguracje przestrzeni roboczych przypominają prawdziwe spotkania twarzą w twarz, zarówno dla uczestników zdalnych, jak i tych obecnych na miejscu. Możesz zapomnieć o poczuciu odległości, gdy korzystasz z tych rozwiązań. Dodatkowo, możliwe jest prowadzenie prezentacji hybrydowych, łącząc uczestników zdalnych i lokalnych na scenie w czasie rzeczywistym.

Podsumowując, Cisco i NVIDIA rzucają wyzwanie współczesnym trendom pracy hybrydowej i spotkań zdalnych. Ich innowacyjne rozwiązania wykorzystują sztuczną inteligencję, aby sprawić, że praca i spotkania stają się bardziej efektywne i satysfakcjonujące. To przyszłość, która staje się rzeczywistością już teraz.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wytrzymała technologia: składnik sukcesu europejskiego przemysłu

Wytrzymałe urządzenia nie są już tylko gadżetem dla twardzieli w kaskach, którzy chcą pocz…