Home Na czasie Data Science Summit

Data Science Summit

2 min
0
0
228

W piątek, 3 grudnia rozpoczyna się V odsłona konferencji Data Science Summit. Jest to jedna z czołowych w Polsce konferencji z obszaru Data Science, adresowana do osób związanych lub zainteresowanych szybko rozwijającym się obszarem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych oraz uczenia maszynowego.

Projekt wyróżnia przed wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda, w której położono szczególny nacisk na wysokiej jakości wartość merytoryczną. Będzie można znaleźć w niej 7 ścieżek stacjonarnych, odbywających się na PGE Narodowym i 11 ścieżek offline. Poruszone zagadnienia pochodzą z takich obszarów jak m.in. Big Data, Business Intelligence, Computer Vision, Data Science in Healthcare, Predictive and Prescriptive Analytics, Natural Language Processing, Law end Ethics.

Łącznie na uczestników będzie czekało ponad 120 wystąpień przygotowanych przez doświadczonych praktyków
i ekspertów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Ponadto wszystkie prelekcje będą dostępne również
w wyjątkowo wygodnej formie nagrań VoD – możliwych do obejrzenia w dowolnym, dogodnym momencie, jeszcze przez 3 miesiące po wydarzeniu.

W takcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk Sponsorów i Partnerów na stacjonarnej i wirtualnej hali wystawienniczej. Warto zobaczyć jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacje z obszaru IT Security.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Academic, Data Science Warsaw oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://dssconf.pl/

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

DATA4: kolejny operator Data Center zainwestuje w Polsce

DATA4, operator i inwestor na europejskim rynku centrów danych, rozpoczął właśnie proces b…