Home Na czasie Zbliża się IX edycja konferencji EMC Forum

Zbliża się IX edycja konferencji EMC Forum

5 min
0
0
97

13 listopada 2014 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się IX edycja konferencji EMC Forum. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli uzyskać informacje jak przedefiniować IT i biznes aby sprostać wyzwaniom czasu i rozwijać się w nowej erze IT.
W programie konferencji znajdą się sesje i warsztaty poświęcone megatrendom takim jak: mobilność, Big Data czy media społecznościowe, które wyznaczają dziś kierunek rozwoju IT. Ważnym tematem będzie technologia Flash i możliwości, jakie daje zwiększona szybkość i wydajność rozwiązań Flash. Uczestnicy EMC Forum będą mieli także okazję dowiedzieć się jak przedefiniować IT wykorzystując zalety chmury prywatnej i hybrydowej, a także tworząc tanie i elastyczne centrum danych zdefiniowane programowo. Sesję otwierającą EMC Forum poprowadzi Mohammed Amin, szef regionu Europy Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Turcji i Afryki, EMC Corporation.
Forum EMC to wyjątkowa okazja do spotkania i nawiązania kontaktów ze specjalistami na co dzień zajmującymi się infrastrukturą do zarządzania informacją w firmach, bez względu na wielkości i branżę w której funkcjonują, oraz ekspertami EMC i firm partnerskich oferujących rozwiązania pomagające zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w pracy działów IT. W czasie sesji prelegenci przedstawią najnowsze trendy technologiczne, produkty i rozwiązania, oraz przykłady wdrożeń rozwiązań EMC jak i sponsorów konferencji.
Skierowane do osób odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w firmach, architektów technicznych, naukowców i osób zarządzających rozwiązaniami do przechowywania danych Forum służy przede wszystkim przekazaniu kluczowych informacji o tym jak firmy mogą wykorzystać wielkie zbiory danych i współpracę poprzez chmurę by osiągnąć wymierne korzyści biznesowe.
Firmy stoją przed nowymi wyzwaniami. Mobilność, Big Data, media społecznościowe wyznaczają nowe kierunki rozwoju IT. Powstają nowe szanse biznesowe, ale także nowe zagrożenia. Informatyka wkracza w nową erę, zwaną „trzecią platformą”. W tegorocznym EMC Forum zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwolą firmom wykorzystać dominujące mega trendy. Nasza największa doroczna konferencja jest też okazją do wymiany doświadczeń z czołowymi ekspertami z branży z kraju i z całego regionu EMEA”.
W tym roku po raz pierwszy w agendzie znalazł się blok tematyczny poświęcony IT w sektorze publicznym. Klienci i partnerzy EMC przedstawią wdrożenia rozwiązań i projekty informatyczne realizowane u klientów z tego sektora – Adam Wojtkowski, dyrektor generalny firmy EMC w Polsce.
Wydarzenie w Polsce jest częścią serii EMC Forum, które odbywają się w 35 miastach regionu EMEA. Podczas konferencji, swoje wystąpienia prowadzą wysokiej klasy prelegenci, a także prezentowane są studia przypadku, przedstawiające najnowsze wdrożenia.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne – zarejestruj się już dziś! http://poland.emc.com/campaign/global/forum2014/event.htm

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Obrońmy pracowników przed cyberprzestępcami

Ludzie stanowią główny wektor ryzyka i najczęstszy cel ataków hakerskich. Dominuje przekon…