Home Na czasie Innowacje TCL na Polskim Rynku

Innowacje TCL na Polskim Rynku

0
0
125

Polska ma teraz jeszcze więcej powodów do ekscytacji. W przededniu europejskiego święta piłki nożnej, TCL prezentuje najnowszą linię urządzeń, które z pewnością podbiją serca polskich konsumentów. Wśród nowości znajduje się największy na świecie telewizor QD-Mini LED, który oferuje niezrównane wrażenia wizualne i dźwiękowe dla miłośników gier, sportu i filmów.

Technologiczna Rewolucja TCL

TCL konsekwentnie rozwija technologię Mini LED, a teraz przedstawia szóstą generację swoich wyświetlaczy. Nowy ekran QD-Mini LED oferuje imponującą jasność szczytową na poziomie 5000 nitów i ponad 20 000 lokalnych stref wygaszania, co przekłada się na jeszcze bardziej realistyczne efekty HDR i głęboką czerń. To, w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania 240 Hz, sprawia, że obrazy są niesamowicie płynne i wyraźne.

QLED Pro – Nowy Standard Jakości

Nie sposób nie wspomnieć o technologii QLED Pro, która wykorzystuje nowy materiał kwantowo-krystaliczny, emitujący światło w niezwykle efektywny sposób. Dzięki temu kolory są jeszcze bardziej żywe i naturalne.

Przełomowe Modele 2024

Flagowy model TCL X955 Max, gigantyczny 115-calowy telewizor 4K QD-Mini LED, to prawdziwa perełka. Wyposażony w system dźwięku 6.2.2 Onkyo, Google TV, Game Master Pro 3.0 i najnowsze technologie HDR, jest marzeniem każdego entuzjasty rozrywki. Z kolei seria TCL C85, oferująca telewizory 4K QD-Mini LED, imponuje 2160 strefami wygaszania i szczytową jasnością 3500 nitów.

W kategorii QLED, seria TCL C65 i C65 Pro wyróżnia się głęboką czernią i wysokim kontrastem dzięki technologii Full Array Local Dimming. Te modele są idealne dla graczy, oferując Game Master 3.0 i akcelerator gier Full HD 120 Hz (a nawet 240 Hz w modelu 98-calowym).

Dla tych, którzy szukają świetnej jakości w przystępnej cenie, seria TCL P75 z szeroką gamą kolorów i klarownością ruchu jest strzałem w dziesiątkę.

Monitory Gamingowe dla Profesjonalistów

TCL wprowadza również nową linię monitorów gamingowych QD-Mini LED. Modele 34R83U i 27R83U są stworzone dla wymagających graczy, oferując m.in. czas reakcji 1 ms GTG, certyfikację AMD Freesync Premium i kompatybilność z G-Sync.

Soundbary, które Wciągają

W nowej gamie soundbarów, TCL prezentuje modele S45H i S55H z Dolby Atmos i DTS Virtual:X, które zapewniają pełne wrażenia kinowe w domowym zaciszu. Dzięki funkcjom automatycznej kalibracji pomieszczenia i TCL Tutti Choral, dźwięk jest zawsze optymalnie dostosowany do warunków otoczenia.

Innowacje dla Twojego Domu

TCL nie zapomina również o innowacjach w urządzeniach domowych. Nowa seria klimatyzatorów FreshIN 2.0 z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza i lodówka do zabudowy Free z zaawansowanymi technologiami chłodzenia są odpowiedzią na rosnące wymagania konsumentów.

Sportowe Partnerstwa TCL

Firma, jako zapalony entuzjasta sportu, zacieśnia swoje partnerstwa w Europie, stając się oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski oraz współpracując z sędzią piłkarskim Szymonem Marciniakiem. To tylko podkreśla zaangażowanie TCL w dostarczanie najwyższej jakości produktów i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich fanów sportu.

TCL wyznacza nowe standardy w technologii domowej rozrywki, a jej najnowsze produkty są tego najlepszym dowodem. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym graczem, kinomanem, czy miłośnikiem sportu, TCL ma coś, co spełni Twoje oczekiwania. Witaj w przyszłości domowej rozrywki.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Open source – bezpieczniejszy wybór dla biznesu?

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele firm obawiało się korzystać z oprogramowania open sourc…