Home Na czasie IVONA 2 mobilna

IVONA 2 mobilna

0
0
85

Syntezator mowy IVONA 2 posiada jedyny na świecie, tak zaawansowany i kompletny model językowy, który zawiera dodatkowe 20.000 reguł języka polskiego. Model językowy jest najważniejszym elementem syntezatora mowy, dzięki niemu IVONA 2 inteligentnie interpretuje daty, adresy, liczebniki, skróty, akcenty w słowach, sposób intonacji zdań i innych skomplikowanych zjawisk językowych oraz sposób w jaki są przekształcone na postać dźwiękową – mowę.

Mobilna synteza mowy

IVONA 2 zyskała także nowy błyskawiczny silnik syntezy mowy, który umożliwia zwiększenie szybkości generowania mowy nawet do 10 razy niż dotychczas. Nowe rozwiązanie rozszerza możliwości zastosowania syntezatora mowy IVONA 2 m.in. w urządzeniach mobilnych.

Nowe głosy

Jednocześnie zaprezentowane zostały dwa nowe głosy angielskie amerykańskie Kendra i Joey zrealizowane w przełomowej technologii BrightVoice™. Technologia BrightVoice™ sprawia, że czytane słowa, zdania, a nawet całe artykuły i książki brzmią niezwykle naturalnie i płynnie, jakby były czytane przez prawdziwego lektora.

  • Aktualizacje dla wszystkich dotychczasowych rozwiązań biznesowych i dla programów przeznaczonych do użytku domowego (np. pakiety głosów IVONA 2 z programem IVONA Reader) dostępne są do pobrania w serwisie www.ivona.com.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…