Home Praca zdalna Jak pozyskać pracowników przez streaming na Facebooku?

Jak pozyskać pracowników przez streaming na Facebooku?

0
0
171

Dziennikarz i podróżnik na podstawie swoich doświadczeń opowiada, jak technologie mobilne pomogły mu w rozwoju nowoczesnego biznesu. Zaprezentował też jak dzięki narzędziom takim, jak Huawei MateBook, w innowacyjny sposób rekrutować kolejnych pracowników do swojego rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Jarosław Kuźniar radzi, jak dzięki mobilnym funkcjonalnościom Huawei MateBook można w niestandardowy sposób realizować codzienne zadania biznesowe. Urządzenie, które z powodzeniem zastępuje mu laptop i tablet, wykorzystuje do zarządzania i codziennego kontaktu z pracującym mobilnie zespołem, prowadzenia rekrutacji „live”, czy biznesowych wideokonferencji.

MateBook to propozycja Huawei dla wszystkich przedstawicieli nowoczesnego biznesu, którzy w swojej pracy szczególnie cenią sobie możliwość dostosowania technologii do ich indywidualnych potrzeb. 

Możesz wrzucić jakiś temat do mediów społecznościowych i zobaczyć jak to rezonuje. Spotkać inwestorów albo wykorzystać technologię do standardowych działań w niestandardowy sposób. Weźmy chociaż ostatnią rekrutację, którą przeprowadziłem dzięki wieczornej audycji live. Każdy mógł zostawić swoje zgłoszenie w komentarzu. Koszt 0 złotych. Skuteczność 15 kandydatów, których normalnie szukałbym pewnie przez miesiąc. Teraz nie wyobrażam sobie, że zamiast rekrutacji live mógłbym zostawić to ogłoszenie gdzieś po prostu w sieci – mówi Jarosław Kuźniar, który uważa, że to w jaki sposób wykorzystamy technologię zależy tylko od naszej biznesowej kreatywności.

MateBook to pracujące pod kontrolą Windows 10, niezwykle stylowe i eleganckie urządzenie 2 w 1, którego sercem jest procesor Intel® Core™ M. Pojemna bateria zapewnia do 10 godzin pracy, a najszybszy czytnik linii papilarnych na świecie dba o maksymalne bezpieczeństwo danych. MateBook posiada 12-calowy, dotykowy ekran o bardzo wysokiej czułości. Opcjonalny rysik MatePen doskonale przechwytuje zróżnicowaną siłę nacisku bez żadnych opóźnień i obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe, graficzne i matematyczne. Skórzane etui z klawiaturą, podkreśla wyjątkowość urządzenia i sprawia, że pracuje się na nim komfortowo i wydajnie.

Czwarty, ostatni film z cyklu „Work Smart Not Hard” z udziałem Jarosława Kuźniara zostanie opublikowany 13 października. W połowie miesiąca planowany jest live stream drugiego związanego z akcją eksperta – Michała Sadowskiego.

Wszystkie materiały, w tym nowy film jest dostępny na stronie www.huaweimate-worksmart.pl.

Pozostałe filmy można obejrzeć również na Youtube:

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…