Home Biznes Jak stworzyć inteligentne biuro?

Jak stworzyć inteligentne biuro?

3 min
0
2
3,175

Czasy zatłoczonych sal konferencyjnych mogą wydawać się reliktem przeszłości, ale wymagania nowego świata nie przeszkodzą w powstawaniu nowoczesnych miejsc pracy – co więcej, przyspieszą innowacyjne rozwiązania.

Sieci jutra będą oferowały znacznie więcej niż tylko łączenie ludzi i systemów. Będą to platformy, na których można zbudować inteligentniejsze biuro — miejsce pracy wypełnione rozwiązaniami i systemami, które zapewniają ludziom bezpieczeństwo i produktywność w zupełnie nowy sposób.

Dzięki rozwiązaniu Cisco Meraki będącym elastyczną platformą IT, stworzenie inteligentniejszego biura jest możliwe niemal dla każdego i – co najważniejsze – nawet przy niewielkim budżecie. Oferowane przez Orange rozwiązanie zarządzane przez chmurę pozwoli Ci na:

  • Pokrycie każdego zakątka biura niezawodną siecią Wi-Fi przy użyciu wbudowanych map i utrzymanie firmowej sieci na najwyższym poziomie z najnowszą technologią Wi-Fi 6,
  • ustalenie priorytetu dla aplikacji o krytycznym znaczeniu biznesowym,
  • zapobieganie opóźnieniom i spadkom przepustowości oraz utworzenie bezpiecznej segmentacji dla odwiedzających Twoje biuro,
  • natychmiastowe wykrywanie i automatyczne blokowanie złośliwych plików przed przedostaniem się do Twojej sieci,
  • zredukowanie czasu rozwiązywania problemów dzięki wykorzystaniu szczegółowych metryk,
  • zdalne monitorowanie aktywności w przestrzeni fizycznej i zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa biura i jego pracowników.

Rodzina produktów Meraki to między innymi punkty dostępowe Wi-Fi z wbudowanymi narzędziami analitycznymi, przełączniki, firewalle, nowoczesne kamery wideo full HD oraz czujniki. Wszystkie elementy tego rozwiązania są dostarczane razem z platformą zarządzaną w chmurze, która została opracowana z myślą o prostocie wdrażania i wprowadzania zmian. Z rozwiązaniami Meraki zawsze jesteś gotowy na to, co nadejdzie, a jednocześnie czerpiesz korzyści z pełnego wglądu w zarządzanie IT w jednej konsoli.

Zapoznaj się z możliwościami rozwiązania CISCO Meraki od Orange:

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Biznes

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowy FRITZ!Box 6850 5G – dotknij  technologii 5G

Firma AVM, niemiecki producent urządzeń sieciowych, wprowadziła do sprzedaży w Polsce rout…