Home Na czasie Jest ZTE Windows Phone 7!

Jest ZTE Windows Phone 7!

0
0
101

Tania jest również wyposażona w wysokiej jakości aparat 5MPx z automatycznym autofokusem. Wystarczy kliknąć na ekranie konkretny punkt, aby telefon samoistnie ustawił na niego ostrość.""

Nawet zdjęcia wykonywane nocą nie stanowią wyzwania dla Tani, prezentując soczyste barwy i wyrazisty obraz. Przyjazny interfejs pozwala na bezproblemowe poruszanie się po menu smartfona. Tania pracuje w oparciu o intuicyjny i przejrzysty system operacyjny Windows Phone 7 w wersji Mango, co oznacza łatwe i szybkie nawigowanie funkcjami telefonu przy pomocy odpowiednich okienek. System jest kompatybilny z przeglądarką Internet Explorer 9, a fankom gier oferuje dostęp do wielu aplikacji na Windows Phone market oraz symbiozę z witryną Xbox Live.

  • Łączność z urządzeniami peryferyjnymi zapewnia Tani wbudowany Bluetooth 2.1, a szybka transmisja danych korzystająca z technologii UMTS/PA + 900/2100 zapewnia szybkość przesyłu  na poziomie 14.4Mbps. 4 GB wbudowanej pamięci swobodnie wystarczy na przechowywanie ulubionej muzyki, filmików czy dokumentów. Telefon zasilany jest wydajną baterią 1400mAh.


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…