Home Na czasie Klub Komputronik nagradza za lojalność

Klub Komputronik nagradza za lojalność

0
0
138

Według danych z raportu „E-commerce w Polsce 2018” opracowanego przez Gemius PBI, już ponad połowa kobiet (54 proc.) i 46 proc. mężczyzn w naszym kraju dokonuje zakupów przez internet. Jednocześnie 58 proc. z nich deklaruje wykorzystywanie w tym celu smartfonów. Choć urządzenia mobilne jako narzędzie zakupów online są szczególnie popularne wśród osób w wieku 15-24 lata, to trend ten zasięgowo stale się rozwija, a już teraz potwierdza, jak duży potencjał tkwi np. we wspierających sprzedaż aplikacjach mobilnych.

Innym skutecznym sposobem aktywizowania społeczności zakupowej w przestrzeni e-commerce są programy lojalnościowe. Według szacunków specjalistów z branży retail, nawet 70 proc. Polaków korzysta z przynajmniej jednego programu lojalnościowego. Wśród tej grupy nie brakuje fanów nowoczesnych technologii, a ci już wkrótce będą mogli skorzystać z odmienionego programu „Klub Komputronik”, który łączy w sobie zalety programu lojalnościowego z wielofunkcyjną aplikacją mobilną, którą zawsze możemy mieć przy sobie.

Do tej pory Komputronik oferował swoim klientom uczestnictwo w programie bonusowym „Klient VIP”, dzięki któremu członkowie mieli możliwość tańszego nabywania oferowanych przez markę produktów. Program „Klub Komputronik”, będący kontynuacją programu VIP, nastawiony jest natomiast na budowanie długotrwałych relacji z klientami i nagradzanie lojalności wobec marki.

– Zależy nam na umocnieniu relacji z  konsumentami i szczególnym premiowaniu lojalności wobec naszego sklepu poprzez personalizowane oferty oraz nagrody. Podążając za trendami i potrzebami naszych klientów zdecydowaliśmy się na odświeżenie formatu aplikacji, przy zachowaniu integralności dotychczasowego rozwiązania. Tym samym każdy dotychczasowy uczestnik programu „Klient VIP”, stał się automatycznie członkiem „Klubu Komputronik”. Preferencyjnymi warunkami zwrotu towaru, pierwszeństwem w informowaniu o premierach czy limitowanej sprzedaży na atrakcyjne oferty, chcemy zachęcić członków „Klubu Komputronik” do częstego używania dedykowanej aplikacji. „Klub Komputronik” to propozycja dla tych, którzy od zakupów, oczekują czegoś więcej, dla tych, którzy interesują się innowacjami, dodatkowymi korzyściami i benefitami–mówi Sławomir Komiński Dyrektor Sprzedaży Omnichannel w Komputronik

Dostępna już aplikacja na Android i iOS otwiera przed klientami Komputronik nowe możliwości. Na powitanie każdy może odebrać kupon rabatowy na zakupy. Dodatkowo może również skorzystać z 10 proc. rabatu na produkty marek: Accura i CA, a także 30 proc. rabatu na inne wybrane usługi. Dzięki tej klubowej aplikacji można również w sprawny sposób sprawdzić historię zakupów, przejrzeć aktualnie najlepsze oferty dostępne w ramach promocji dla Klubowiczów, a także wesprzeć swoimi zakupami podopiecznych Fundacji Komputronik. Dla wielu istotnym na pewno jest też fakt, że każdy członek ma prawo do wydłużonego zwrotu nabytego produktu nawet do 30 dni od jego zakupu.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Kradzieże haseł i przejmowanie zdalnego pulpitu

Wykorzystanie zewnętrznych usług zdalnych to najczęstsza stosowana przez hakerów metoda do…