Home Maszyneria Laptop jako usługa

Laptop jako usługa

0
0
151

Abonament obejmie też usługi dodatkowe, takie jak akcesoria, oprogramowanie czy aktualizacje.

TaaS jest formą subskrypcji obsługiwanej przez europejskiego dostawcę usług cyfrowych, Econocom. Pozwala firmom płacić za urządzenia TOUGHBOOK co miesiąc przez trzy lata. Co ważne, subskrybenci TaaS płacą tyle samo co przy zakupie gotówkowym, mimo że płatności są rozłożone na dłuższy okres. Jednocześnie firmy nie ponoszą dużych kosztów początkowych i mogą korzystać z rozwiązania opartego na OPEX, a nie CAPEX.

Usługa TaaS obejmuje dostęp do urządzeń Panasonic TOUGHBOOK, dostawę, 3-letnią gwarancję, pomoc techniczną i usługi poeksploatacyjne, takie jak odbiór sprzętu, recykling i czyszczenie danych. Oprócz samych urządzeń klienci w ramach miesięcznej opłaty z oprocentowaniem 0% mogą wybrać dodatkowe akcesoria i usługi, w tym uchwyty do zamocowania w pojeździe i stacje dokujące, specjalistyczne aplikacje oraz gwarancje.

Subskrypcja TaaS jest indywidualnie dostosowywana do użytkownika pod względem: okresu obowiązywania umowy, zawartości pakietu, częstotliwości opłat czy też czasu aktywności usługi. Można skorzystać też z opcji zarządzania urządzeniami mobilnymi czy analizy danych, a także z programu wymiany urządzeń, który umożliwia korzystanie z najnowszych modeli i regularną modernizację technologii. 

– Wytrzymałe urządzenia mobilne Panasonic poprawiają wydajność i komfort pracy praktycznie w każdej branży, od handlu i hotelarstwa, poprzez produkcję i logistykę, aż po opiekę zdrowotną i służby ratunkowe. Teraz dzięki usłudze TaaS również mniejsze organizacje będą mogły korzystać z wiodących na rynku rozwiązań Panasonic, wybierając usługi dopasowane do swoich potrzeb i bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych – mówi Kevin Jones, Managing Director w Panasonic Mobile Solution Business.

– Wytrzymałe rozwiązania Panasonic są niezwykle popularne wśród pracowników mobilnych oraz pracodawców. Oferując usługę TaaS Panasonic, jesteśmy w stanie udostępnić urządzenia TOUGHBOOK większej liczbie firm w przystępnej cenie. Nasz model subskrypcji zapewnia przedsiębiorcom sprzęt bez wysokich nakładów inwestycyjnych. Jednocześnie umożliwia aktualizację i odświeżanie zasobów IT firmy w zależności od potrzeb – mówi Chris Labrey, Managing Director w Econocom UK i IRL.

Usługa Panasonic TaaS jest już dostępna w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Do końca 2018 roku zostanie wprowadzona w całej Europie. Więcej informacji na temat TaaS można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/produkty-komputerowe/nowoczesna-technologia-teraz-na-ka-d-kiesze.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Innowacyjna bankowość spółdzielcza. Czy banki nadążają za trendami technologicznymi?

Z badania pt. „European Retail Banking Radar” przeprowadzonego przez Kearney wynika, że 37…