Home Na czasie Lark FreeBook 7.0: 7. calowy czytnik książek

Lark FreeBook 7.0: 7. calowy czytnik książek

0
0
142

Czarne, eleganckie urządzenie ma 7-calowy kolorowy ekran LCD (rozdzielczość 800×480), wygodne przyciski nawigacyjne oraz alfanumeryczną klawiaturę w układzie znanym z telefonów komórkowych. FreeBook ma 2GB wbudowanej pamięci, gniazdo dla kart microSD o pojemności do 16GB, złacze USB 2.0 i gniazdo słuchawkowe. Czytnik wyposażono w miniaturowy głośnik i mikrofon, a zasilanie zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy (700mAh), działający bez ładowania przez ok. 4h.

"LarkLark FreeBook czyta elektroniczne książki i inne dokumenty zapisane w formatach m.in. txt, html, rtf, pdf. Multimedialne pliki – zdjęcia i filmy – mogą być zapisane w formatach: MP3, WMA, WMV, AVI, 3GP, FLV i MPEG4.

Nawigacja po menu i operowanie plikami jest bardzo wygodne, klawisze nawigacyjne uławiają je i czynią bardzo precyzyjnym.

FreeBook jest lekki i poręczny: ciężar gotowego do pracy urządzenia to zaledwie 305g, swobodnie mieści się także w kieszeni marynarki – jego wymiary to 33x20x1 cm. Nowoczesne, oszczędne wzornictwo, bogactwo funkcji i –jak zwykle u Larka– piękne opakowanie sprawiają, że ten modny gadżet jest idealnym prezentem pod choinkę.

Atrakcyjna cena

Sugerowana cena detaliczna Lark FreeBook 7.0  to 349 zł (z VAT). W komplecie, oprócz czytnika, użytkownik otrzymuje ładowarkę sieciową, kabel USB i słuchawki.  Gwarancja 24 miesiące.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…