Home Maszyneria Lenovo przedefiniuje spotkania: nowa era inteligentnych sal konferencyjnych

Lenovo przedefiniuje spotkania: nowa era inteligentnych sal konferencyjnych

0
0
108

Firma Lenovo, przedstawiła na konferencji Enterprise Connect swoją odpowiedź na wyzwania pracy hybrydowej: zestaw Lenovo ThinkSmartTM Tiny Kit oraz stację dokującą ThinkPad TM Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition.

Spotkania bez granic: ThinkSmartTM Tiny Kit

Wyobraź sobie spotkanie, na którym technologia nie jest przeszkodą, a wsparciem. Zestaw Lenovo ThinkSmart Tiny Kit, składający się z komputera ThinkCentre M70q 4. generacji i kontrolera ThinkSmart, to przełom w organizacji spotkań w Microsoft Teams. Wszystko to za sprawą jednego kliknięcia, które łączy uczestników w wyjątkowo intuicyjny sposób.

Co więcej, za pomocą urządzenia ThinkSmart USB HDMI Capture, które zostanie wprowadzone w przyszłości, użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej dzielić się treściami. To rozwiązanie idealne dla firm, które chcą przemienić tradycyjne spotkania w pełnoprawne sesje Microsoft Teams, zachowując przy tym prostotę obsługi i elastyczność.

Zarządzanie spotkaniami na nowym poziomie

ThinkSmart Manager dostarcza menedżerom IT potężne narzędzie do zarządzania salami konferencyjnymi. Platforma ta pozwala na monitorowanie, aktualizowanie i rozwiązywanie problemów na odległość, co zapewnia sprawność każdego spotkania i eliminuje typowe problemy techniczne.

Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition: klucz do elastycznych spotkań

Stacja dokująca ThinkSmart Edition to więcej niż zwykły hub. To centrum zarządzania salą konferencyjną, które umożliwia rejestrowanie danych o wykorzystaniu pomieszczeń, a przy tym gwarantuje bezproblemową współpracę z urządzeniami BYOD. Zainstalowane oprogramowanie ThinkSmart Manager Basic pozwala na pełną kontrolę nad spotkaniem, niezależnie od używanych platform komunikacyjnych.

Dostępność i wsparcie

Z zestawem Lenovo ThinkSmart Tiny Kit oraz stacją dokującą, Lenovo wprowadza na rynek rozwiązania przystępne cenowo, z opcją wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Dostępność tych innowacji zaplanowana jest na drugą połowę 2024 roku, z ceną startową od 999 euro za zestaw i 349 euro za stację dokującą.

Lenovo, dzięki swoim nowym rozwiązaniom, otwiera przed firmami drzwi do przyszłości spotkań. Innowacje te nie tylko usprawniają współpracę, ale również zwiększają zaangażowanie i efektywność, wpisując się w coraz bardziej popularny model pracy hybrydowej. To krok milowy w kierunku tworzenia przestrzeni konferencyjnych, które naprawdę odpowiadają na potrzeby współczesnych organizacji.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…