Home Maszyneria Monstrualne monitory dla Digital Signage

Monstrualne monitory dla Digital Signage

3 min
0
0
55

Monitory LCD Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 zostały opracowane z myślą o zastosowaniu w miejscach takich jak dworce kolejowe, lotniska, muzea czy centra handlowe. Urządzenia o przekątnej ekranu 70- i 80- cali mają wysokie wskaźniki jasności (700cd/m2) oraz kontrastu (5.000:1), zapewniając doskonałą widoczność i czytelność wyświetlanego obrazu w jakości Full-HD niezależnie od kąta patrzenia. Jednocześnie wprowadzony w nowych monitorach Panasonic tryb Eco Mode umożliwia zmniejszenie poboru energii do 260 W. Dodatkową cechą urządzeń jest pokrycie ich ekranów szkłem odpornym na uderzenia.

Wyświetlacze Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 wyposażone zostały w Slot 2.0, pozwalający na instalację karty rozszerzeń oraz port LAN, który umożliwia sterowanie nimi. Urządzenia wyróżniają się głębokością 89 mm, co czyni je jednymi z najcieńszych w swojej klasie, oraz niewielką wagą, wynoszącą odpowiednio 47 i 60 kg. Monitory mogą być instalowane zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej oraz tworzyć video-ściany o maksymalnej wielkości 5×5.

„Konstrukcja nowych monitorów Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 umożliwia ich elastyczną instalację w przestrzeni publicznej oraz wysoką jakość obrazu niezależnie od kąta widzenia czy dynamiki prezentowanych treści. Urządzenia, odznaczające się trwałością i łatwością w transporcie, znajdą zastosowanie w różnych aplikacjach zewnętrznej i wewnętrznej reklamy cyfrowej.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager, Panasonic System Communications Company Europe.

Monitory TH-70LF50 i TH-80LF50 są dostępne w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od listopada 2012 roku.

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…