Home Na czasie Navigon bezpłatnie na iPhone  

Navigon bezpłatnie na iPhone  

4 min
0
0
115

Abonenci sieci Era, którzy są posiadaczami iPhone’ów, mogą ściągnąć bezpłatnie podstawową wersję NAVIGON Select Era Edition. Można ją rozszerzyć o dodatkowe pakiety z przydatnymi funkcjami.

„Po udanej współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi w Niemczech, Austrii i na Węgrzech, chcemy udostępnić ten bardzo elastyczny produkt z naszym partnerem w Polsce” – powiedział Gerhard Mayr, vice-president działu Worldwide Mobile Phone w firmie NAVIGON.

Wsparcie iOS 4 i multitasking

Mapa i oprogramowanie NAVIGON select Era Edition są przechowywane w pamięci iPhone’a, więc nie ma potrzeby korzystać z transmisji danych. Podstawowa wersja aplikacji ma wszystkie funkcje niezbędne do planowania trasy, między innymi nawigację w trybie 2D, precyzyjne komendy głosowe czy możliwość wyszukiwania celów specjalnych przez
Google Local Search. Ekran telefonu przełącza się automatycznie pomiędzy trybem dziennym i nocnym, a także widokiem w pionie lub poziomie, aby widzieć więcej mapy do przodu lub po bokach.

  • Stworzona przez NAVIGON Funkcja Reality View 3D (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań) poprawia orientację w trakcie jazdy samochodem dzięki realistycznej prezentacji zjazdów z autostrad.
  • Z kolei Clever Parking pomoże odnaleźć najbliższe miejsce do zaparkowania, a Weather Live poinformuje o pogodzie na trasie podróży oraz w miejscu docelowym.
  • Aplikacja NAVIGON Select Era Edition współpracuje z systemem operacyjnym iOS 4 i wykorzystuje jego najnowsze funkcje, w tym wielozadaniowość – kiedy uruchamiana jest inna aplikacja lub trwa rozmowa telefoniczna, nawigacja oraz komunikaty głosowe nadal działają w tle.

7 pakietów

  • Premium – nawigacja w trybie 3D, MyRoutes, planowanie trasy, wprowadzanie współrzędnych geograficznych celu, możliwość dzielenia się z innymi swoim położeniem (9.99 EUR);
  • Safety & Relax – funkcja pomocy w sytuacjach awaryjnych, Asystent Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), informacja o ograniczeniach prędkości i radarach (9.99 EUR);
  • Europe 20 – rozszerzenie zestawu dostępnych map o 20 krajów europejskich (19.99 EUR);
  • Eastern Europe region North – zwiększenie dostępnych map o Czechy, Słowację, Węgry, Estonię, Litwę i Łotwę (9.99 EUR);
  • 3D – Panorama View 3D, Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro) (19.99 EUR);
  • Traffic Live – dzięki któremu będziemy otrzymywać aktualne informacje o ruchu drogowym (19.99 EUR) oraz
  • Bonus Package – dostęp do kontaktów z książki telefonicznej i kontrola funkcji iPod – pakiet dostępny bezpłatnie po rejestracji oprogramowania.

NAVIGON select Era Edition jest dostępny dla wszystkich abonentów sieci Era, którzy mają iPhone’a. Aplikację można pobrać bezpłatnie z polskiego Apple App Store. Dodatkowe pakiety są do kupienia bezpośrednio z poziomu aplikacji.


Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak się bronić przed SIM swap?

Oszuści biorą na celu użytkowników smartfonów za pomocą metody SIM Swap, która może doprow…