Home Na czasie Nawigacja GPS i mapa z portalu

Nawigacja GPS i mapa z portalu

0
0
157

Informacja przydatna również biznesowo

Portal jest pierwszym w Polsce kompendium wiedzy o regionie kurpiowskim połączonym z mapą i nawigacją samochodową. www.turystyka.mapGO.pl zawiera przede wszystkim pełną bazę informacji o tym co, i dlaczego warto na Kurpiach zobaczyć, mnóstwo ciekawostek oraz szczegółową bazę niezbędnej przedsiebiorcy i turyście wiedzy dotyczącej noclegów i gastronomi.
Portal Turystyka.mapGO.pl to także Region w zbliżeniu czyli artykuły traktujące o przyrodzie regionu, jego historii zabytkach i związanych z nimi mało znanych ciekawostkach. Znajdziemy w nim także kalendarz imprez regionalnych, wspaniałą galerię zdjęć oraz tzw. niezbędnik turysty zawierający informacje niezbędne w podróży takie jak: lokalizacja stacji benzynowych, sklepów i wielu innych, przydatny również w codziennej działalności przedsiębiorcy.

Baza zintegrowana z mapą

Drugą – po rzetelnej bazie informacyjnej – zaletą portalu jest zintegrowanie bazy danych turystycznych z mapą. Portal wyposażony jest w specjalne okno pokazujące na mapie miejsca i obiekty opisane w portalu. Mapa może być dowolnie skalowana i przesuwana. Portal – to nowoczesny informator turystyczny będący efektem współpracy dwóch firm: ProMazovia i IMAGIS.

„Planując zwiedzanie jakiegoś regionu brakuje nam zwykle sprawdzonych informacji o nim, ciekawostek, nietypowych atrakcji, miejsc, których nie wolno ominąć, a o których często wiemy mało albo.. nic – takie właśnie informacje można znaleźć na naszym portalu” – mówi Elżbieta Cieśla, właściciel ProMazovia, a jednocześnie autorka artykułów i zdjęć z Kurpiów, prezentowanych w portalu. „Prezentowane ciekawostki to efekt mojego zafascynowania regionem i wieloletnich podróży oraz odkrywania faktów nieznanych nawet najstarszym mieszkańcom” – dodaje pani Elżbieta.  

Więcej o szczegółach technicznych, zasadach użytkowania a także o przydatności MapGO Komputer w Firmie pisał wcześniej. Warto więc przyjrzeć się szczegółowemu zastosowaniu jakim jest  portal turystyka.mapGO.pl

Zawartość MapGO

Portal mapGO zawiera cyfrowe mapy Polski, w skład, których wchodzi: 2 miliony punktów adresowych, 1749 szczegółowych planów, 95 632 obiekty użyteczności publicznej (POI) takich jak hotele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty, szpitale, apteki, warsztaty samochodowe, 395 075 kilometrów dróg – umożliwiających dotarcie do każdej miejscowości w Polsce (w tym 299 021 km dróg asfaltowych i 95 054 km dróg gruntowych.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wzrost kosztów związanych z wyciekami danych w branży medycznej. Decyzje podejmowane ad hoc mogą być kosztowne

W 2023 r. koszty wycieków danych w branży ochrony zdrowia były o ponad 53% większe niż w 2…