Home Maszyneria Nokia 6760: dla użytkowników Naszej Klasy

Nokia 6760: dla użytkowników Naszej Klasy

0
0
296

Najnowsza Nokia jest stworzona dla osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do swoich ulubionych serwisów, takich jak Facebook, MySpace lub Twitter, a także poczty e-mail na kontach Ovi Mail, Gmail, Yahoo! Mail czy Hotmail.

Prosta konfiguracja poczty i komunikatorów

Konfiguracja istniejącego już konta w urządzeniu Nokia 6760 slide jest niezwykle prosta. By uzyskać dostęp do swoich maili w telefonie wystarczy podanie adresu e-mail i hasła. Ponadto dzięki usłudze Nokia Messaging wszystkie wiadomości są dostępne w trybie push, a więc na bieżąco. Z Nokia 6760 slide korzystanie z komunikatorów nie wymaga już komputera, ponieważ urządzenie daje szybki dostęp do usług Google Talk i Windows Live. ""

GPS

Oprócz świetnych opcji przesyłania wiadomości Nokia 6760 slide wyróżnia się wbudowanym modułemA-GPS z trójwymiarowymi punktami orientacyjnymi oraz mapą terenową.

Telefonowanie dodatkowa funkcja

Nokia 6760 slide to prawdziwie wielozadaniowe urządzenie, dzięki któremu można także wysyłać wiadomości e-mail oraz „tweety”, rozmawiać przez komunikator, udostępniać pliki w Internecie, przeglądać strony i słuchać muzyki.

Telefon Nokia 6760 slide ma być dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale 2009 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 199 euro (bez podatków i dopłat).

Nokia BH 904: mobilność z 2 mikrofonami

 


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Trend: nie kupuj auta – wynajmij i używaj

Dla wielu przedsiębiorstw samochód jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia działalności,…