Home Na czasie Nokia Lumia 1020 już w Polsce

Nokia Lumia 1020 już w Polsce

6 min
0
0
170

W trakcie konferencji zorganizowanej w warszawskim atelier Pin Up odbyły się warsztaty gdzie każdy mógł wypróbować możliwości najnowszej Lumii. Nie ma wątpliwości – jak dotąd jest to smartfon wyposażony w najlepszy aparat fotograficzny. 

Dzięki innowacyjnej technologii PureView firmy Nokia, Lumia 1020 pozwala uzyskać zdjęcia porównywalne z aparatami cyfrowymi. Najnowsza Lumia jest wyposażona w matrycę drugiej generacji o rozdzielczości aż 41 megapikseli, układ optyczny ZEISS z sześcioma soczewkami fizycznymi oraz funkcją optycznej stabilizacji obrazu, które umożliwiają robienie, edytowanie oraz dzielenie się zdjęciami i filmami wideo profesjonalnej jakości.
Dzięki nowej aplikacji Nokia Pro Camera, smartfon Nokia Lumia 1020 odkrywa zoom na nowo, umożliwiając najpierw zrobienie zdjęcia, a potem przybliżenie obrazu, aby wydobyć szczegóły który pierwotnie nie dostrzegamy.
Nokia Lumia 1020 jest najbardziej wszechstronnym wśród dostępnych aparatów cyfrowych w smartfonie. Jej unikalna funkcja umożliwia jednoczesne robienie zdjęcia o wysokiej rozdzielczości 38 megapikseli do edycji oraz 5-megapikselowej wersji do udostępniania w serwisach społecznościowych za pośrednictwem systemu Windows Phone 8.
Zapewniając możliwość zrobienia wyraźnego zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia, Nokia Lumia 1020 umożliwia również wykonanie wolnych od rozmyć filmów z dźwiękiem stereo nawet na najgłośniejszych koncertach. Umożliwia to funkcja Nokia Rich Recording, która obsługuje sześć razy głośniejszy dźwięk niż standardowe mikrofony stosowane w smartfonach.
Nokia Lumia 1020 to kamień milowy w mobilnej fotografii. Ze swoim 41-megapikselową matrycą oraz aplikacją Nokia Pro Camera, Nokia Lumia 1020 zwiększa kreatywność i ułatwia robienie, edytowanie i dzielenie się zdjęciami o niezrównanej ostrości obrazu. – mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia w Polsce.

Nie tylko aparat

Nokia Lumia 1020 to także wiodące usługi firmy Nokia, takie jak Nokia Muzyka dla nieograniczonego streamingu muzyki bez reklam i abonamentu, zestaw aplikacji HERE – zintegrowanych usług lokalizacyjnych, w tym HERE Maps z funkcją rozszerzonej rzeczywistości LiveSight, dzięki której w ​​łatwy i szybki sposób można znaleźć nowe miejsca do robienia zdjęć.
Dzięki ponad 165 000 aplikacjom i szerokim możliwościom personalizacji, system Windows Phone jest doskonałą platformą dla smartfonu Nokia Lumia 1020. Użytkownicy mogą na bieżąco wyświetlać robione zdjęcia na ekranie startowym w kafelku Zdjęcia, szybko je udostępniać w serwisach społecznoścowych, a także uzyskiwać do nich łatwy dostęp z różnych urządzeń dzięki SkyDrive. Dedykowany przycisk do aparatu sprawia, że Windows Phone został stworzony z myślą o robieniu zdjęć.
Sprzedaż w Polsce ruszyła 19.09.2013 w niezależnej dystrybucji. Urządzenie pojawi się w ofercie operatorskiej Orange i T-Mobile w nadchodzących tygodniach. Ponadto 23 września br. dla wszystkich chętnych rozpoczyna się rejestracja do konkursu Testuj z Orange. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące nowego smartfonu Nokia, wyselekcjonowani Uczestnicy będą mogli przetestować smartfon Nokia Lumia 1020 w ramach akcji Testuj z Orange. Po zakończeniu akcji 10 osób wygra smartfony Nokia Lumia 1020. Więcej informacji już wkrótce na stronie http://testuj.orange.pl/rejestracja. Cena detaliczna Nokia Lumia 1020 to 2899 PLN. Urządzenie będzie dostępne w kolorach: żółtym, białym oraz czarnym.

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Co e-Faktury zmienią w pracy księgowych?

W ciągu najbliższych tygodni Rada UE, na wniosek polskiego rządu, ma wydać decyzję wykonaw…