Home Na czasie Nokia nabiera rozpędu

Nokia nabiera rozpędu

0
0
103

Długoterminowa umowa pozwoli w pełni wykorzystać wcześniejszą współpracę obu firm i doświadczenia zdobyte w dziedzinie konstrukcji tego rodzaju urządzeń.

Wspólnym zamiarem obu stron jest zwiększenie jakości technik obrazowania na smartfonach. Obejmuje to całe środowisko, począwszy od oprogramowania i usług, a skończywszy na jakości ekranu i projekcie układów optycznych. Dzięki temu rozwiązania marki ZEISS nie tylko powrócą do smartfonów Nokia, lecz także przyczynią się do wypracowania nowych standardów technicznych. Zobowiązanie do ciągłego doskonalenia oferowanych rozwiązań wynika ze wspólnych wartości wyznawanych przez obie firmy— stałego zaangażowania na rzecz zapewnienia jakości, dążenia do profesjonalnej biegłości oraz pragnienia ułatwienia życia konsumentom.

Relacje między ZEISS i producentem telefonów Nokia zostały zapoczątkowane już ponad dziesięć lat temu. Było to możliwe dzięki wspólnemu zamiłowaniu obu partnerów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz chęci zaoferowania klientom produktów najwyższej jakości. Efektem poprzedniej współpracy firm ZEISS i Nokia były m.in. pierwszy na świecie telefon komórkowy z aparatem z wielopikselową matrycą, a także wiele innych urządzeń wyznaczających nowe standardy w branży, np. telefony Nokia z serii N czy telefony z technologią Nokia PureView. Obecna współpraca ma charakter długofalowy, która przyczyni się do powstania produktów opartych na tego typu nowoczesnych technologiach.  

Zawarcie wyłącznej umowy partnerskiej z firmą ZEISS to kolejny element strategii HMD Global, polegającej na współpracy z największymi i najbardziej renomowanymi przedsiębiorstwami z branży w celu udoskonalenia każdego aspektu projektowania i konstrukcji telefonów. HMD Global dąży do tego, by konsumenci uzyskali dostęp do najlepszych rozwiązań w dziedzinie przetwarzania obrazu, jakie można zastosować w smartfonach.  

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowe abonenckie routery premium FRITZ!: wzrost wydajności dzięki Wi-Fi 7

Firma AVM po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowe, topowe routery FRITZ!Box, które zape…