Home Maszyneria Nowa energooszczędna iiyama LED

Nowa energooszczędna iiyama LED

0
0
193

 

Nowy japoński monitor jest zgodny ze standardem VESA. Monitor E2473HDS to pierwsza LED-owa konstrukcja iiyama, którą można powiesić na ścianie. Dodatkową zaletą modelu jest wewnętrzny zasilacz.

24/FH/LED

Monitor iiyama E2473HDS wyposażony został w 24-calową matrycę Full HD, która gwarantuje czas reakcji 2 ms oraz kontrast dynamiczny na poziomie 5.000.000:1. Warto przypomnieć, że współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą, jakie monitor może wyświetlić. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu. W przypadku nowego modelu iiyama zastosowano funkcję Advanced Contrast Ratio (ACR), która automatycznie reguluje kontrast w zależności od jasności obrazu. Model E2473HDS wyposażono w trzy wejścia sygnału – trzy cyfrowe (2 x HDMI i DVI) oraz jedno analogowe (VGA). Użytkownik może cieszyć się także dwoma 2-watowymi głośnikami stereo.

Wzornictwo

Zarówno ekran, jak też złącza i głośniki modelu E2473HDS umieszczone zostały w wyjątkowo płaskiej obudowie. Na uwagę zwraca również poprowadzona wokół ekranu wąska ramka w kolorze zmysłowej czerni. Takie wzornictwo sprawia, że monitor prezentuje się elegancko i nowocześnie. Japońscy konstruktorzy podkreślają również energooszczędność nowego modelu. Typowe zużycie prądu przez monitor iiyama E2473HDS wynosi zaledwie 24W. To prawie połowę mniej niż zapotrzebowanie tradycyjnego panelu LCD.

  • Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją door-to-door, jak również 30-dniową "Gwarancją zero martwych pikseli" pod warunkiem zakupu w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży.
  • Cena monitora iiyama E2473HDS wynosi 849 zł.  


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…