Home Bezpieczeństwo Nowa generacja znakomitego menedżera haseł – Steganos 22

Nowa generacja znakomitego menedżera haseł – Steganos 22

3 min
0
0
61
funkcje
uniwersalność
niezawodność
cena
Podsumowanie
Steganos Password Manager 22 łączy wszystkie hasła użytkowników w jednym miejscu i oferuje taką możliwość w razie potrzeby tworzyć bezpieczne hasła. Oprócz lokalnych opcji przechowywania na własnym komputerze, listę haseł można również łatwo przechowywać w chmurze lub na własnym smartfonie.
85 %

Rdzeniem generacji 22 jest Steganos Privacy Suite 22, który obejmuje oba Steganos Menedżer haseł 22 i Steganos Safe 22. Oba ostatnie programy są nadal dostępne jako oddzielne aplikacje. Steganos oferuje w ten sposób bezpieczną, kompletną ochronę dokumentów, zdjęć i haseł. Wrażliwe dane, takie jak raporty roczne, listy TAN lub zdjęcia z wakacji mogą być wygodnie szyfrowane na komputerze PC, w sieci i w chmurze.

Steganos Privacy Suite 22

Jako główny produkt rodziny produktów Steganos, Privacy Suite 22 zawiera programy Steganos Safe 22 i Steganos Password Manager 22. Dzięki zoptymalizowanej wydajności, Steganos Privacy Suite 22 oferuje obecnie lepszy, kompletny pakiet zabezpieczeń cyfrowych, chroniąc wrażliwe dane wszelkiego rodzaju na komputerze, w sieci lub w chmurze z najnowocześniejszym 384-bitowym szyfrowaniem AES-XEX z akceleracją sprzętową AES-NI. Steganos Safe 22 zapewnia w ten sposób ochronę wszystkich dokumentów cyfrowych, które nie powinny być dostępne dla osób postronnych.

Integracja z niszczarką

Steganos Password Manager 22 łączy wszystkie hasła użytkowników w jednym miejscu i oferuje taką możliwość w razie potrzeby tworzyć bezpieczne hasła. Oprócz lokalnych opcji przechowywania na własnym komputerze, listę haseł można również łatwo przechowywać w chmurze lub na własnym smartfonie. Aplikacja Password Manager pozwala wygodne opcje autouzupełniania dla wszystkich aplikacji i przeglądarek na urządzeniach końcowych. Ponadto generacja 22 oferuje ulepszoną funkcję wyszukiwania, uproszczoną kategoryzację wpisów i zoptymalizowany interfejs użytkownika.

W skrócie:

Automatyczne wypełnianie we wszystkich przeglądarkach dzięki nowym aplikacjom do zarządzania hasłami na iOS i Androida

  • Uproszczona kategoryzacja wpisów
  • Zoptymalizowany interfejs użytkownika z opcjami grupowania
  • Ulepszona funkcja wyszukiwania
  • Wtyczka przeglądarki dla Microsoft Edge
  • Funkcja hasła awaryjnego
  • Nowy pomocnik kopii zapasowych
  • Integracja Steganos Shredder

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie Citrix ujawnia wyzwania firm w zakresie bezpieczeństwa pracy zdalnej

74% decydentów do spraw bezpieczeństwa w Europie i USA twierdzi, że procedury stały się ba…