Home Maszyneria Nowe kolorowe systemy produkcyjne Xerox

Nowe kolorowe systemy produkcyjne Xerox

0
0
173

Dwa nowe cyfrowe systemy produkcyjne Xerox Color C75 i J75 drukują z prędkością do 75 str./min. Umożliwiają również druk w chmurze i z urządzeń mobilnych. Produkują wysokiej jakości kolorowe materiały, takie jak, broszury, korespondencję z zakresu marketingu bezpośredniego, katalogi a także fotoalbumy i inne.

Xerox Color J75

System produkcyjny Xerox J75 oferuje większą wydajność i pełną automatyzację dla czynności kalibracji i profilowania dzięki wbudowanemu w urządzeniu spektrofotometrowi. Rozwiązanie obsługuje  zróżnicowane rodzaje nośników, w tym o gramaturze do 300 gsm. Drukuje z prędkością  75 str./min. Ponadto, potrafi łatwo odwzorować barwy wykorzystywane w komunikacji wizualnej firm dzięki systemowi Automated Color Quality Suite (ACQS). Wbudowany spektrofotometr, a także narzędzia zarządzania kolorami pozwalają na dokładne odwzorowanie  barwy przy minimalnym udziale operatora.

  • Dodatkowo, wydajność urządzenia i szerokie spektrum narzędzi introligatorskich opracowanych przez Xerox i partnerów firmy, ułatwiają przygotowanie oraz stworzenie różnorodnych produktów, od pocztówek po broszury. Drukarze mogą także obsługiwać  personalizowane kampanie wielokanałowe z zastosowaniem rozwiązania firmy XMPie, A Xerox Company.

Xerox Color C75  

Xerox Color C75 pomaga rozpocząć i rozwinąć działalność przedsiębiorstwa oferującego usługi druku cyfrowego. Osiąga prędkość druku do 75 str./min  na papierze niepowlekanym i do 51 str./min na powlekanym. Podobnie jak w urządzeniu J75, operator ma możliwość automatycznego korygowania pasowania na arkuszu i gęstości optycznej dla drukowanej odbitki i nakładu. Zaawansowane możliwości drukowania i kopiowania zwiększają wydajność pracy. Opcja wykorzystania technologii mobilnych oraz cloud computingu otwiera nowe biznesowe możliwości, pozwalając na bezpieczne drukowanie ze smartfonów, tabletów, laptopów oraz komputerów stacjonarnych

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…