Home Maszyneria Nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych

Nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych

0
0
192

Oferując wydruk z prędkością do 80 str./min. zarówno w trybie mono, jak i kolor urządzenia są idealnym rozwiązaniem do tworzenia profesjonalnych dokumentów, prezentacji czy broszur. Oba modele są wyposażone w technologię VCSEL (Vertical-cavity surface-emitting laser) oraz toner o nowej formule. Ponadto, szeroka gama obsługiwanego papieru oraz łatwość obsługi sprawiają, że oba modele są idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą wyróżnić się na rynku, poprawić produktywność i przyspieszyć pracę.

 

  • Dzięki nowo opracowanej formule tonerów dedykowanych do urządzeń MP C6502SP oraz MP C8002SP, gama kolorów została poszerzona o 10%. Dodatkowo utrwalanie tonera odbywa się w niższej temperaturze, spełniając dzięki temu jedną z podstawowych misji Ricoh – czyli ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko. Krótszy czas nagrzewania urządzenia przekłada się na niższe zużycie energii.
  • Innowacyjna technologia VSCEL zapewnia jakość wydruków na najwyższym poziomie z rozdzielczością do 4800 dpi, co pozwala na tworzenie profesjonalnych materiałów z precyzyjnym dopasowaniem strona do strony oraz stałym odwzorowaniem barw.
  • Inną istotną cechą tych urządzeń jest możliwość drukowania na papierze o rozmiarze do SRA3+ i wyświetlania paserów do druku, które są niezbędne w przypadku wydruków wykonywanych przez agencje marketingowe i pracownie graficzne. Aby poprawić wydajność firmy i rozszerzyć ofertę dla klienta, urządzenia oferują szeroki wachlarz możliwości obróbki końcowej dokumentu. Opcja przeszukiwalnego PDF redukuje czas potrzebny na wyszukanie odpowiedniego dokumentu, a funkcja Kopii dowodu tożsamości umożliwia kopiowanie obu stron dokumentu na jednym arkuszu. 
  • Oba urządzenia umożliwiają zastosowanie najnowocześniejszej platformy EFI Fiery FS100, z procesorem Intel 2,9 GHz, pamięcią 2GB i dyskiem o pojemności 500GB – wszystko to zapewnia profesjonalne zarządzanie kolorem oraz poprawę wydajności dla złożonych zadań drukowania.

Dla ułatwienia obsługi urządzenia zostały wyposażone we wskaźniki LED, które umożliwiają kontrolowanie stanu urządzenia nawet z odległości. Animowane instrukcje wyświetlające się na panelu pokazują kolejne kroki, jakie powinny zostać podjęte np. w przypadku wystąpienia zacięcia papieru. Dla zwiększenia wydajności zarówno papier, jak i toner mogą być wymieniane  w trakcie trwania pracy urządzenia nie powodując tym samym niechcianych przestojów. 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wzrost kosztów związanych z wyciekami danych w branży medycznej. Decyzje podejmowane ad hoc mogą być kosztowne

W 2023 r. koszty wycieków danych w branży ochrony zdrowia były o ponad 53% większe niż w 2…