Home Maszyneria Nowe routery w telefonii internetowej portalu Interia

Nowe routery w telefonii internetowej portalu Interia

0
0
101

Media i urządzenia nowej generacji

Wśród urządzeń dedykowanych usłudze Interii jest europejski bestseller FRITZ!Box Fon WLAN 7170. W internetowym sklepie Halo Interia dostępne są wszystkie nowe produkty AVM: FRITZ!Box Fon 5124, FRITZ!Box Fon WLAN 7140 oraz FRITZ!Box Fon WLAN 7170.

Przy zakupie dowolnego urządzenia użytkownik może skorzystać z promocji Tani Start, w ramach której otrzyma ponad 1000 darmowych minut wartych 120 zł.

„Ze wszystkich przetestowanych przez nas rozwiązań, bramki FRITZ!Box wyróżniały się najwyższą jakością dźwięku i bardzo rozbudowanymi funkcjami telefonicznymi. FRITZ! pozwala w pełni wykorzystać oferowane przez nas usługi dodatkowe” – mówi Dominik Mech, kierownik projektu w INTERIA.PL.

Tanie połączenia  VoIP docenią firmy MSP

FRITZ!Box pozwala równocześnie korzystać ze standardowej linii telefonicznej, dzięki czemu nie trzeba zmieniać dotychczasowych przyzwyczajeń. Wręcz przeciwnie, niektóre z nich będzie można jeszcze rozwinąć: dzięki niskim kosztom połączeń VoIP i darmowym minutom w koncie Halo Interia, użytkownik może za znacznie niższe opłaty  rozmawiać z całym światem.

 „Nasza usługa telefonii internetowej Halo Interia skierowana jest nie tylko do użytkowników indywidualnych, ale i firm, które docenią np. możliwość wykupienia dodatkowych numerów do jednego konta, samodzielnego tworzenia subkont dla np. pracowników i rozdzielania im doładowań. Rozwiązania AVM mają wbudowaną centralkę VoIP, która w połączeniu z Halo Interia pozwala odkryć zupełnie nowe oblicze telefonii internetowej” – wyjaśnia D. Mech.

W warunkach domowych użytkownicy docenią również stabilność pracy i prostotę obsługi urządzeń FRITZ!. Firmy powinny zwrócić szczególną uwagę na model FRITZ!Box Fon WLAN 7170, który dzięki wbudowanemu portowi ISDN łatwo da się zintegrować z firmową centralką abonencką.

Dostępność i ceny

W internetowym sklepie Halo Interia dostępne są wszystkie nowe produkty, a więc FRITZ!Box Fon 5124 (cena brutto 589 zł), FRITZ!Box Fon WLAN 7140 (cena brutto  669 zł) i FRITZ!Box Fon WLAN 7170 (cena brutto 779 zł). W cenę wliczony jest również koszt wysyłki. Stronę serwisową i logistyczną projektu będzie wspomagać HSF Poland Sp. z o.o., dystrybutor sprzętu AVM na Polskę.

Technologia AVM

Produkty firmy AVM występujące pod nazwą FRITZ! służą łączeniu komputera z ISDN i DSL umożliwiając w ten sposób szybkie połączenie z Internetem i korzystne cenowo rozmowy przez telefon. W rozwiązaniach bezprzewodowych FRITZ!  koncentruje się na technologiach Bluetooth i WLAN. W przypadku technologii ‘Voice over IP’ i telefonii internetowej, oferowane przez AVM produkty pozwalają na wykorzystanie posiadanych analogowych aparatów telefonicznych. Założona w Berlinie w 1986 roku firma jest światowym liderem w produkcji urządzeń ISDN i ADSL przeznaczonych dla klientów indywidualnych, stosowanych też przez firmy sektora MSP.

Więcej o perspektywach i badaniach związanych z telefonią IP –  Komputer w Firmie pisze w innych publikacjach.  


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…