Home Na czasie Opera ruszy z własną platformą VOD! Startuje limitowana i ekskluzywna wersja beta.

Opera ruszy z własną platformą VOD! Startuje limitowana i ekskluzywna wersja beta.

2 min
0
0
677

Norweska przeglądarka wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego jest już dostępna!

Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która dziś otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo.

– Jako firma od dawna mamy silną pozycję na polskim rynku. To we Wrocławiu i Warszawie powstaje wiele z naszych przeglądarek. Dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy nowy innowacyjny serwis VOD – powiedział Krystian Kolondra, Wiceprezes Opera.

Aby otrzymać zaproszenie do ekskluzywnego programu beta z bardzo limitowaną liczbą miejsc, który zostanie otwarty w ciągu kilku dni, należy się zarejestrować na specjalnej stronie internetowej. Loomi zostanie udostępnione szerokiej grupie użytkowników w niedalekiej przyszłości.

Opera to wiodący globalny innowator z zaangażowaną i rosnącą bazą setek milionów aktywnych miesięcznie użytkowników. Opierając się na ponad 20 latach doświadczenia w dziedzinie innowacji internetowych, począwszy od produktów przeglądarkowych, Opera w coraz większym stopniu wykorzystuje swoją markę, a także ogromną i bardzo aktywną bazę użytkowników w celu rozszerzenia swojej oferty i działalności.

Dziś Opera oferuje użytkownikom na całym świecie szereg produktów i usług, w tym przeglądarki na komputery PC i urządzenia mobilne. Opera ma siedzibę w Oslo w Norwegii i jest notowana na giełdzie NASDAQ (OPRA).

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak zapewnić bezpieczeństwo w samochodach autonomicznych?

 Kluczowa jest integracja systemów i ochrona danych. Transformacja cyfrowa w motoryzacji z…