Home Na czasie Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte

Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte

3 min
0
0
129

Ranking prezentuje najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej, na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. Firmy klasyfikowane są w trzech kategoriach: Technology Fast 50, Rising Stars i Big 5. Trzy spośród wyróżnionych firm zostały uhonorowane również przez Microsoft, który firmom eOpen Sp. z o.o., ITMAGINATION Sp. z o.o. oraz Netwise S.A. przyznał także nagrody i tytuł Partnera Roku 2012 w oparciu o dynamikę ich rozwoju i osiągnięcia biznesowe.

Wśród znajdujących się w rankingu Deloitte Partnerów Microsoft, 6. miejsce w kategorii głównej Technology Fast 50 przypadło firmie LGBS Polska Sp. z o.o.

Netwise S.A. został zwycięzcą w kategorii Wschodzące Gwiazdy – Rising Stars, zajmując 1. miejsce w zestawieniu. „Pierwsze miejsce w kategorii Rising Stars rankingu Deloitte to dla nas ogromne wyróżnienie. Nasza praca, przekładająca się na udział w rynku, dynamiczny wzrost liczby klientów, a przez to rozwój całej firmy, została dostrzeżona i doceniona przez rynek” – powiedział Jakub Skałbania, Przewodniczący Rady Nadzorczej, a wcześniej CEO Netwise S.A.

eOpen Sp. z o. o oraz ITMAGINATION Sp. z o. o również zostały wyróżnione w kategorii Wschodzące Gwiazdy, zajmując kolejno 6. i 8. miejsce.

Wszystkie trzy firmy wyróżnione jako Wschodzące Gwiazdy zostały już wcześniej docenione przez Microsoft. Podczas konferencji Microsoft Partner Strategy 2012, odbywającej się w październiku br., firma eOpen Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii „2012 Partner of the Year – CLOUD Win”, natomiast Netwise S.A. w kategorii „2012 Partner of the Year – Dynamics CRM”. Z kolei firma ITMAGINATION Sp. z o.o. została wyróżniona w lipcu br. tytułem „Microsoft Country Partner of the Year 2012 for Poland” podczas światowej konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto.

 

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak nadrobić 10 lat zacofania i zdążyć do 2035 roku?

Przez najbliższe 3 lata sprzedaż samochodów elektrycznych musi wzrosnąć aż 12-krotnie, aby…