Home Maszyneria Phablet Lark: będzie tylko taniej i więcej za mniej

Phablet Lark: będzie tylko taniej i więcej za mniej

0
0
115

Pierwszy phablet od Larka łączy w sobie funkcję wielu urządzeń – może służyć jako smartphone, tablet, nawigacja czy też przenośne centrum operacyjne. Wyposażony jest w wygodny 6-calowy dotykowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 960×540 pikseli, 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz. Do dyspozycji użytkownia udostepniono 1 GB pamięci RAM, która zapewnia płynne działanie nawet przy kilkunastu operacjach działających w tle oraz 8 GB pamięci Flash. Phablet 6.0 posiada modem 3G z funkcją DualSIM i obsługą AERO2, system Android 4.2 Jelly Beam oraz mocną baterię pozwalającą na 210 godzin czuwania i około 200 minut rozmów. Za bardzo dobrej jakości zdjęcia dopowiedziany jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z fleszem LED.

 

  • Atutami urządzenia są przede wszystkim: wbudowany moduł GPS z zainstalowaną offline’ową aplikacją nawigacyjną Navigo – zawierającą informację dotyczące fotoradarów, kontroli drogowych, wypadów czy niebezpiecznych miejsc – mocna bateria, solidna obudowa oraz wygodny 6-calowy ekran i dołączony do zestawu uchwyt pozwalający zamontować urządzenia na szybie samochodu, dzięki czemu Lark Phablet 6.0 możemy wykorzystywać jako asystenta podróży.

Wyróżnikiem phablet’u marki Lark na tle phablet’ów innych producentów jest szereg preinstalowanych aplikacji. Na urządzeniu zainstalowane są takie aplikacje jak PlaceKnow z bonem o wartości 100 zł na zakupy usług turystycznych, Nexto z darmowym e-book’iem Time Riders, Legimi oferującą darmowy dostęp przez okres 2 tygodni do 3000 e-booków oraz aplikacje Onet zapewniające informacje i rozrywkę. Ponadto urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth, odtwarzacz plików MP3 i wideo, wbudowane radio, kamerę do wideorozmów 0,3 Mpix, kartę bezprzewodową Wi-Fi, slot na karty micro SD, złącze słuchawkowe oraz port USB.

Cena

Producent zakłada, że cena Lark Phablet 6.0 nie powinna przekroczyć 599 PLN. Najnowszy produkt jest dostępny w sieci sklepów: Euro RTV AGD, Selgros, Makro Cash and Carry,Media Markt, Saturn, Tesco, Mediaexpert, Neonet

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…