Home Na czasie Pomagasz Ukrainie i potrzebujesz aplikacji? Możesz ją mieć za darmo

Pomagasz Ukrainie i potrzebujesz aplikacji? Możesz ją mieć za darmo

0
0
290

Caspio, pochodzący z Doliny Krzemowej amerykański prekursor rozwiązań cloud oferujący jedną z najpopularniejszych na świecie platform no-code do tworzenia aplikacji internetowych bez konieczności ich kodowania, udostępnił za darmo swoje rozwiązanie dla wszystkich organizacji pomagających uchodźcom z Ukrainy. Dzięki temu mogą oni błyskawicznie stworzyć dowolną aplikację bazodanową, aby zautomatyzować i usprawnić działania pomocowe.

Caspio ma swoją główną siedzibę w Kalifornii, ale centra rozwoju oprogramowania firmy są także ulokowane m.in. w Krakowie oraz Dnieprze na Ukrainie. I właśnie doświadczenie wojny pracowników firmy z ukraińskiego oddziału spowodowało, że Caspio zdecydowało się włączyć w akcję pomocy Ukrainie i uchodźcom z tego kraju.

Platforma Caspio umożliwia każdemu samodzielne, bardzo szybkie i łatwe stworzenia aplikacji internetowej bez kodowania. Można to zrobić albo od podstaw, albo też wykorzystując już istniejące szablony gotowych rozwiązań, a potem dostosować je do swoich potrzeb. Przykładowe pomysły na aplikacje, które organizacje niosące pomoc Ukrainie mogą błyskawicznie stworzyć na platformie Caspio, obejmują:

  • aplikacja pomagająca uchodźcom znaleźć zasoby, takie jak nocleg, jedzenie, usługi tłumaczeniowe,
  • aplikacja ułatwiająca obsługę rzeczy zagubionych i znalezionych,
  • aplikacja z ogłoszeniami o pracę,
  • baza restauracji, sklepów lub innych podmiotów udzielających uchodźcom rabatów lub ofert specjalnych.

„W Caspio czujemy się zobowiązani do tego, aby pomóc w każdy możliwy sposób w tym kryzysie. Nasza platforma może być bardzo przydatna do szybkiego wdrażania aplikacji i modyfikowania ich w miarę zmieniających się potrzeb. Organizacje rządowe, non-profit i grupy wolontariuszy – zapraszamy do bezpłatnego korzystania z naszej platformy, aby pomóc uchodźcom z Ukrainy” – powiedział Frank Zamani, prezes Caspio.

Zainteresowane organizacje mogą otworzyć konto próbne na platformie Caspio, która jest dostępna pod adresem www.caspio.com. Następnie powinni oni wspomnieć o tej darmowej ofercie podczas kontaktu z przedstawicielem handlowym Caspio.

Caspio działa na rynku od 2000 roku. Firma powstała, aby umożliwić każdemu tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych bez pisania nawet jednej linijki kodu lub zamawiania infrastruktury IT. Obecnie Caspio obsługuje aplikacje biznesowe dla ok. 15 tys. klientów w 150 krajach – od globalnych korporacji i agencji rządowych po uniwersytety, organizacje non-profit i małe firmy. Platforma Caspio jest uznawana za jedno z najlepszych rozwiązań no-code na świecie przez różne branżowe serwisy. Niedawno została także uznana za najlepszą platformę programistyczną no-code przez serwis G2.com na jego liście „Best Development Products for 2022”.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…