Home Na czasie Reichle & De-Massari Polska – 25 lat innowacji

Reichle & De-Massari Polska – 25 lat innowacji

5 min
0
0
49

Jest to szczególna okazja, aby podsumować  ten bogaty w wydarzenia okres. Poniżej kilka ciekawych projektów zrealizowanych przez firmę R&M.

Reichle&De-Massari Polska Sp. z o.o.  powstała w 1993 roku, jako firma córka szwajcarskiej firmy Reichle&De-Massari AG, wiodącego na rynkach światowych producenta systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego. Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniom R&M Polska sukcesywnie zdobywała rynek krajowy stając się jego liderem. Wysokiej jakości produkty i nowatorskie, perspektywiczne rozwiązania są w stanie sprostać przyszłym wymaganiom klientów, a tym samym stanowią bezpieczną inwestycję na lata.  Rozwiązania R&M stosowane są przez operatorów sieci, w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach przetwarzania danych oraz w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Przykłady realizacji: lotnisko Kraków – Balice, budynek  biurowy SPIRE w Warszawie, budynek Beyond w Poznaniu, Stadion Narodowy PGE Arena w Warszawie, Stadion w Gdańsku i Wrocławiu i wiele innych.

W 1993 roku była to firma…jednoosbowa, dziś ma własną linię produkcyjną gdzie czynnik ludzki odgrywa najistotniejszą rolę.

Obecnie firma produkuje najbardziej innowacyjne rozwiązania. 

Netscale i złącze LC QR i MPO QR
Netscale jest kompletnym rozwiązaniem dla środowiska Data Center służącym do dystrybucji wysokowydajnych łączy danych w oparciu o technikę światłowodową.  Rozwiązanie Netscale firmy R&M łączy w sobie innowacyjny system porządkowania kabli światłowodowych przy bardzo dużej gęstości portów z automatycznym monitorowaniem połączeń. Netscale pozwala na znaczącą oszczędność miejsca w szafach 19’’ poprzez bardzo wysoki poziom zagęszczenia portów. Wykorzystując złącze typu LC Duplex lub MPO, rozwiązanie oferuje poziom zagęszczenia do 120 portów bez monitorowania lub 90 z funkcją monitorowania na jedną jednostkę wysokości w stelażu 19’’ (1U). Przy tak dużym zagęszczeniu portów niezbędne są mechanizmy ułatwiające porządkowanie wprowadzanych kabli i Netscale takie zapewnia.

R&MinteliPhy – inteligentne  zarządzanie  infrastrukturą
R&MinteliPhy otwiera nową erę dla administratorów sieci. Od teraz można kontrolować i zarządzać infrastrukturą fizyczną całkowicie automatycznie. System  został opracowany  tak, aby mógł funkcjonować  bez użycia specjalnych kabli i paneli krosowych. Administrowanie  siecią na podstawie notatek, tabel i wszelkiej dokumentacji papierowej staje się przeszłością. R&MinteliPhy daje możliwość planowania, wykorzystania przestrzeni w serwerowni oraz pozwala kontrolować stan wszystkich portów miedzianych i światłowodowych. Cała dokumentacja tworzona jest automatycznie a oprogramowanie  generuje  raporty  i alarmy  informujące  o wszelkich zmianach.
System został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy klient mógł otrzymać jak najbardziej dopasowane do potrzeb rozwiązanie. Dlatego całość składa się z modułu oprogramowania oraz osprzętu do monitorowania montowanego na panelach krosowych

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Zestawy Poly i Microsoft Teams Rooms Studio do pracy hybrydowej

Firma Poly oferuje nowe rozwiązania dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows, współpra…