Home Na czasie Sprawdź oryginalność swojego tonera

Sprawdź oryginalność swojego tonera

2 min
0
0
32

HP Toner Cartridge Authentication to bezpłatne oprogramowanie, które automatycznie sprawdza, czy zainstalowana kaseta jest oryginalna, czy też pochodzi z alternatywnego źródła – na przykład jest regenerowana, napełniona ponownie albo podrobiona. Jeśli kaseta nie jest oryginalnym produktem HP, użytkownicy otrzymują dodatkowe informacje dotyczące podróbek. Zostają wówczas skierowani do antyfałszerskiej witryny HP, gdzie mogą zgłosić podejrzenie dotyczące potencjalnie podrobionej kasety.

„Chcemy upewnić się, że nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej rozpoznawać podrobione kasety z tonerem, ponieważ są one mniej niezawodne, mniej bezpieczne i generalnie zapewniają gorsze rezultaty” – powiedział Luis Casado, marketing director, LaserJet & Enterprise Solutions, HP Imaging & Printing Group, EMEA.  

Program dostępny jest w wybranych krajach, dla klientów, którzy pobiorą oprogramowanie HP Toner Cartridge Authentication i posiadają drukarkę HP LaserJet, obsługującą cyfrowe uwierzytelnianie.

Uwierzytelnianie tonera HP to funkcja oferowana przez wiele drukarek HP, m.in. serie:

  • HP Color LaserJet Pro CP5225
  • HP LaserJet Pro M1530 MFP
  • HP LaserJet Pro P1100
  • HP LaserJet Pro P1560
  • HP LaserJet Pro P1600

Pełną listę produktów można znaleźć pod adresem: www.hp.com/go/learnaboutsupplies


 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Ochrona prywatności danych — wyzwanie prawne czy kulturowe?

 Nasze dane osobowe mają wartość jak pieniądze w banku, jednak nie zawsze  są tak samo chr…