Home Na czasie Strona internetowa w 15 minut

Strona internetowa w 15 minut

0
0
112

– Strona www to podstawowe narzędzie do prezentacji firmy w Internecie. To jak wygląda i jak działa  niejednokrotnie przesądza o tym, czy potencjalny klient zatrzyma się na niej na dłużej i finalnie skorzysta z usług przedsiębiorcy. Click Web skierowany jest przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają przystępnego cenowo i prostego sposobu na tworzenie efektownych profili firmowych w sieci. Obecnie w Internecie działa ponad 200.000 stron zbudowanych w oparciu o narzędzie wprowadzone  przez home.pl na rynek polski – mówi Marek Nowaczyk, Kierownik Działu Marketingu w home.pl

Oferta dostępna jest w trzech pakietach: Basic, Premium i Unlimited, które różnią się od siebie, między innymi, ilością dostępnych szablonów i złożonością strony. Jedną z głównych zalet kreatora jest wyeliminowanie konieczności tworzenia osobnych wersji serwisów na urządzenia mobilne. Dzięki technologii Responsive Web Desing, raz zbudowana strona, jest poprawnie wyświetlana na wszystkich komputerach, tabletach i smartfonach.

  • Użytkownik może korzystać z kilkudziesięciu dostępnych szablonów, które mogą być łatwo dopasowane do indywidualnego charakteru tworzonego serwisu. Kreator posiada możliwość wprowadzania map, formularzy, zdjęć i materiałów wideo, które uatrakcyjnią przekaz. Prostota wprowadzania danych, obrazów i filmów pozwala na dokonywanie zmian na stronie w ułamku sekundy a prosty w obsłudze edytor fotografii pozwala na łatwe dostosowanie własnych zdjęć do szablonu strony.

Click Web oferuje również integrację stworzonej strony www z popularnymi kanałami social media takimi jak: Facebook, LinkedIn czy Twitter. Dodatkowo każdy klient będzie miał dostęp do nowoczesnej poczty home.pl opartej o technologię OX App Suite.

W zależności od ilości informacji, które chcemy umieścić, ilości dostępnych szablonów a także pojemności naszego portalu, możemy wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów (Click Web Basic, Premium, Unlimited) w cenach od 75 do 180 zł netto (ceny netto w promocji na pierwszy rok usługi).

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Trend: nie kupuj auta – wynajmij i używaj

Dla wielu przedsiębiorstw samochód jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia działalności,…