Home Praca zdalna Webex − współczesne narzędzie współpracy

Webex − współczesne narzędzie współpracy

7 min
0
0
3,350

Do pracy hybrydowej potrzebne są nowoczesne narzędzia komunikacji, a jednym z najlepszych jest Cisco Webex. Jest to platforma umożliwiająca organizowanie wideokonferencji, udostępnianie plików i inne formy współpracy. Narzędzie to jest bardzo łatwe w obsłudze, a dzięki temu możesz się skupić na tym, co jest najważniejsze − na efektywnej współpracy.

Cisco Webex to jedno z najpopularniejszych narzędzi do prowadzenia wideokonferencji. Umożliwia łatwe i efektywne prowadzenie rozmów biznesowych w czasie rzeczywistym, sprawdza się więc doskonale w sytuacjach, w których nie można się spotkać osobiście, a jednocześnie ważne jest, aby móc porozmawiać i współpracować z innymi osobami.

Efektywna współpraca bez względu na lokalizację

Cisco Webex umożliwia prowadzenie webinariów, prezentacji i spotkań online, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do większej liczby odbiorców. Ponadto narzędzie to pozwala na nagrywanie rozmów, co również jest bardzo przydatne w przypadku webinariów i prezentacji.

Bezpieczna sieć w domu i biurze

Praca w zespole to podstawa dobrze zorganizowanej firmy, a sprawna komunikacja jest istotą efektywnego działania. Innowacyjne narzędzia Cisco Webex pomogą Ci zorganizować zarówno firmową konferencję, jak i spotkanie ze znajomymi. Transmisja jest zabezpieczona szyfrowaniem AES 256-bitowym, które jest uznawane za bezpieczne przez rząd USA. Ponadto rozwiązania Cisco są certyfikowane przez ISO, co również oznacza, że Twoje dane są bezpieczne. Dzięki technologii Webex możesz uzyskać najwyższą jakość połączeń wideo i audio.

Umbrella

Bezpieczna brama internetowa chroniąca użytkowników podłączonych zarówno do sieci korporacyjnej, jak i pracujących zdalnie, nawet przy wykorzystaniu własnych urządzeń mobilnych. Zapewnia zabezpieczenia, które blokują żądania stron ze złośliwym oprogramowaniem. Ponadto Umbrella identyfikuje i blokuje witryny internetowe, które mogą zawierać niebezpieczne treści. Dzięki temu pracownicy mogą bezpiecznie korzystać z internetu w pracy, a także poza nią.

Duo

Rozwiązanie do wieloskładnikowej weryfikacji tożsamości użytkownika przed przyznaniem dostępu do zasobów IT firmy oraz aplikacji, co zapewnia bezpieczny dostęp do Twoich zasobów sieciowych. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i bardzo bezpieczna.

Jak korzystać z narzędzia

Korzystanie z Cisco Webex jest bardzo proste i intuicyjne: wystarczy się zalogować, wybrać interesującą Cię funkcję i można rozpocząć. Sprzęt, którego potrzebujesz, to komputer z systemem Windows lub Mac, oczywiście z dostępem do internetu. Ponadto niezbędne są mikrofon, głośnik lub słuchawki.

W ofercie sprzętu Cisco proponowanego przez Orange znajduje się duży wybór urządzeń do współpracy:

 

  • Zestawy słuchawkowe Cisco serii 500 zapewniające wyraźny dźwięk w otwartych przestrzeniach roboczych. Dostępny jest duży wybór modeli przewodowych i bezprzewodowych zintegrowanych z pozostałymi urządzeniami Cisco, co ułatwia konfigurację i bezproblemową administrację.
  • Zestawy słuchawkowe Cisco serii 700 − wysokiej jakości zestawy słuchawkowe Bluetooth z technologią Clear Voice i redukcją szumów. Z zabezpieczeniami Secure Boot dla ochrony przed złośliwymi atakami i hakerami.
  • Przenośne urządzenia biurkowe z kamerą 4K UltraHD, zaprojektowane do prowadzenia spotkań w dowolnym pomieszczeniu. W trzech stopniach zaawansowania: Webex Desk Mini, Webex Desk i najbardziej zaawansowany Webex Desk Pro z funkcjami AI.

Stwórz własny webinar

Cisco Webex oferuje również funkcję webinarów online, dzięki której można łatwo i szybko przekazać prezentację lub prowadzić webinar. Funkcja ta umożliwia udostępnianie prezentacji w czasie rzeczywistym oraz nagrywanie webinaru, co jest bardzo przydatne w przypadku prezentacji.

Funkcja webinarów online jest równie prosta w obsłudze i pozwala na łatwe prowadzenie webinaru bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

W dzisiejszym cyfrowym świecie nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie użytkownikom, pracownikom i klientom komfortu pracy w sieci. Właśnie dlatego warto wybrać Cisco Webex − to doskonałe narzędzie do prowadzenia webinariów, prezentacji i spotkań online. Jest łatwe w obsłudze i oferuje wiele przydatnych funkcji. Jest to narzędzie, które powinno być wykorzystywane przez każdą firmę, ponieważ ułatwia ono współpracę i pozwala na lepsze zarządzanie czasem.

Więcej znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/duze-firmy/cisco
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Praca zdalna

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy Polska będzie gotowa na koniec aut spalinowych?

Z raportu Exact Systems „MotoBarometr 2022” wynika, że europejska branża motoryzacyjna spo…