Home Biznes YUMI firmy Worldline to cyfrowa rewolucja 360° w świecie płatności

YUMI firmy Worldline to cyfrowa rewolucja 360° w świecie płatności

0
0
142

Worldline, lider europejskiego rynku usług płatniczych i transakcyjnych, wprowadził terminal płatniczy YUMI — urządzenie do obsługi płatności, które rewolucjonizuje interakcje klientów ze sprzedawcami. Jest to innowacyjne rozwiązanie łączące handel tradycyjny z internetowym, które z łatwością może prezentować markę sprzedawcy. Dzięki możliwości obracania w zakresie 360° urządzenie jest zawsze skierowane w stronę klientów, stanowiąc intuicyjny punkt interakcji dla sprzedaży wielokanałowej. To elegancko i nowocześnie wyglądające, zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenie przenosi kontakt z klientem na całkiem nowy poziom.

Urządzenie YUMI, najnowsza innowacja firmy Worldline w dziedzinie obsługi płatności, to intuicyjny, przyjazny i budzący zaufanie interfejs, który pomaga zwiększyć zadowolenie klientów oraz ich przywiązanie do marki. Zastosowanie systemu operacyjnego Android pozwala wzbogacać doświadczenie klienta przy użyciu dodatkowych aplikacji.

Vincent Roland, Managing Director of Worldline’s Merchant Services: „YUMI to punkt zwrotny w dziedzinie interakcji sprzedawcy z klientem indywidualnym. Sprzedawcy detaliczni i ich klienci chcą efektywnych i intuicyjnych interakcji. YUMI to nasza odpowiedź na ich oczekiwania. Nasze przyjazne urządzenie jest zawsze skierowane w stronę klientów, stanowiąc intuicyjny punkt interakcji dla sprzedaży wielokanałowej. Dzięki swojemu eleganckiemu i nowoczesnemu wyglądowi YUMI przenosi kontakt sprzedawcy z klientem na całkiem nowy poziom”.

YUMI wzbogaca też przebieg sprzedaży detalicznej o interaktywność pomiędzy klientami i sprzedawcami. Jego 7-calowy ekran dotykowy jest wykonany z odpornego na zarysowania materiału Corning Gorilla Glass, który zapewnia znakomitą czytelność i reakcję na dotyk. Cała konstrukcja jest solidna i odporna na upadek, a czytniki kart czipowych i kart z paskiem magnetycznym dobrano pod kątem długotrwałej niezawodności. Urządzenie spełnia wszystkie najnowsze wymagania dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i oprogramowania, ma certyfikat PCI PTS 5.x oraz współpracuje z modułami SRED i Open Protocol. YUMI ma też ułatwienia dla niepełnosprawnych klientów, w tym alternatywne sposoby wprowadzania kodu PIN.

Urządzenie może zostać zintegrowane z lokalnymi terminalami kasowymi lub być używane jako samodzielny terminal. Jest dostępne w dwóch konfiguracjach: stojącej i przenośnej. Dostępne są różne opcje komunikacji. Urządzenie YUMI będzie dostępne późnym latem 2019 roku.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Kradzieże haseł i przejmowanie zdalnego pulpitu

Wykorzystanie zewnętrznych usług zdalnych to najczęstsza stosowana przez hakerów metoda do…