Home Bezpieczeństwo Z łatwością twórz kopie zapasowe i przywracaj pliki

Z łatwością twórz kopie zapasowe i przywracaj pliki

0
0
98

Kopie zapasowe to niezawodny sposób na zaradzenie awarii systemu. Ashampoo Backup Pro 17 bezpiecznie tworzy kopie zapasowe z dowolnego typu plików, nawet całych systemów operacyjnych. Program działa w pełni automatycznie w tle, aby zapobiec utracie danych. 
Ashampoo Backup Pro 17 to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w systemie Windows do tworzenia kopii zapasowych lub przywracania dowolnego pliku, partycji lub rozruchowego systemu operacyjnego. Archiwa można łatwo przywrócić w przypadku problemów sprzętowych lub infekcji malware systemowego. Kopie zapasowe mogą być tworzone w pełni automatycznie dzięki inteligentnej technologii tła, która nie zakłóca normalnej pracy komputera. W tym celu Ashampoo Backup Pro 17 monitoruje obciążenie systemu i staje się aktywny tylko wtedy, gdy dostępna jest wystarczająca ilość zasobów.

Cztery wybieralne metody kompresji i silne szyfrowanie zapewniają oszczędność miejsca i bezpieczeństwo archiwów kopii zapasowych. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad lokalizacją i nośnikiem pamięci masowej, od tradycyjnych dysków twardych po usługi w chmurze online w celu zapewnienia maksymalnej dostępności – dotyczy to zarówno pojedynczych plików, jak i całych partycji dysku.

Przywracanie archiwów można osiągnąć za pomocą samego programu lub Eksploratora Windows. A jeśli dojdzie do najgorszego i twój system ucierpi z powodu całkowitej awarii, system ratunkowy programu nadal pozwoli ci uruchomić komputer i przywrócić kopię zapasową bez utraty danych. Może być uruchamiany z przenośnego dysku flash / dysku twardego lub nośnika optycznego, takiego jak DVD. Podczas tworzenia kopii zapasowych, Ashampoo Backup Pro 17 stale weryfikuje każdą operację, aby uniknąć niespójności danych. Obejmuje to nawet monitorowanie kondycji dysków twardych z natychmiastowymi powiadomieniami, jeśli dysk znajdzie się na skraju awarii. W nowej wersji 17 kopia zapasowa w czasie rzeczywistym wykrywa zmiany w monitorowanych folderach i tworzy ich kopie zapasowe natychmiast po ich zarejestrowaniu. Nawet dyski twarde zablokowane przez funkcję Bitlocker można odblokować i używać na przykład jako lokalizacji przechowywania. System ratunkowy jest teraz oparty na aktualnej wersji systemu Windows, co ułatwia instalację i obsługę. Łączność z najważniejszymi dostawcami chmury została znacznie poprawiona w wersji 17 dzięki szeregowi poprawek.
• Pełna kopia zapasowa systemu
• Obsługa chmury
• Zapasowy system ratunkowy
• Kopie zapasowe w czasie rzeczywistym
• Najnowocześniejszy system ratunkowy

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Przestępczy potencjał autonomicznych samochodów

Samochody autonomiczne to temat, który w ostatnim czasie przyciąga uwagę na całym świecie.…