Home Na czasie 10 nagród Red Dot za wzornictwo dla Lenovo

10 nagród Red Dot za wzornictwo dla Lenovo

0
0
101

Wśród nagrodzonych urządzeń znalazły się: komputery All-In-One Lenovo Horizon 2s i A740, notebook Lenovo Y40, monitory ThinkVision Pro2840m i X24, stacja robocza ThinkStation P900, notebook działający w różnych trybach ThinkPad Yoga 14, akcesoria ThinkPad Stack, tablety i akcesoria ThinkPad, a także — już drugi rok z rzędu — zdobywający liczne nagrody notebook ThinkPad X1 Carbon.

Ubiegłe lata również były pomyślne dla Lenovo — firma otrzymała nagrodę Zespół Wzorniczy Roku Red Dot 2013, a w zeszłym roku zdobyła sześć nagród. Red Dot to prestiżowy, międzynarodowy konkurs wzorniczy organizowany w Essen w Niemczech. Upragnioną nagrodę Red Dot otrzymują wyłącznie najlepsze produkty. Ma ona status certyfikatu doskonałości wzorniczej i jest uznawana na całym świecie. Zwycięskie produkty wybrano spośród niemal 5000 zgłoszeń z 56 krajów. Oceniała je prestiżowa, międzynarodowa komisja 38 sędziów specjalizujących się w różnych dziedzinach wzornictwa przemysłowego. Zwycięskie produkty będzie można oglądać na wystawie w Muzeum Wzornictwa Red Dot w Essen, w drukowanym katalogu z wystawy, a także na multimedialnej wystawie w Internecie.

„Coroczne nagrody Red Dot to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszej umiejętności ciągłego oferowania klientom atrakcyjnych produktów” — powiedział David Hill, wiceprezes ds. wzornictwa Think firmy Lenovo. „Szeroka gama nagrodzonych w tym roku produktów świadczy o zespołowej pracy oraz zaletach specjalnego podejścia Lenovo do wzornictwa”.

„Lenovo już od dłuższego czasu odnosi sukcesy w konkursie Red Dot Design Awards — w ostatnich latach zdobyliśmy 37 nagród” — powiedział Johnson Li, dyrektor wykonawczy ds. wzornictwa komputerów PC Lenovo. „Zespoły projektantów Lenovo mają charakter rzeczywiście międzynarodowy i koncentrują się na zapewnieniu użytkownikom wyjątkowej oferty. Będziemy nadal wykazywać się przedsiębiorczością w tworzeniu jeszcze bardziej innowacyjnych produktów w przyszłości”.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…