Home Bezpieczeństwo Ashampoo Backup Pro 25 – kompleksowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych

Ashampoo Backup Pro 25 – kompleksowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych

0
0
99

Firma Ashampoo poinformowała o wydaniu najnowszej wersji swojego popularnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych – Ashampoo Backup Pro 25. Ta linia produktów zdobyła ogromną popularność, a w nowej wersji została wyposażona w wiele istotnych nowych funkcji.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych dla nośników wymiennych

Jedną z najważniejszych nowości w Ashampoo Backup Pro 25 jest wygodna funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych dla nośników wymiennych. Ta funkcja umożliwia automatyczne uruchomienie procesu tworzenia kopii zapasowych po podłączeniu urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą teraz uruchamiać wiele planów tworzenia kopii zapasowych jednym po drugim i automatycznie wyłączać swoje maszyny po zakończeniu procesu. To ułatwia i przyspiesza tworzenie kopii zapasowych.

Udoskonalony system ratunkowy i nowe predefiniowane ustawienia

Wraz z wersją 25, Ashampoo Backup Pro otrzymał także udoskonalony system ratunkowy, który umożliwia przywracanie danych w przypadku awarii systemu. Program działa w pełni automatycznie w tle, aby zapobiec utracie danych. Ponadto użytkownicy mogą teraz skorzystać z nowych predefiniowanych ustawień tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu proces tworzenia kopii zapasowych jest jeszcze bardziej intuicyjny i efektywny.

Kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Ashampoo Backup Pro 25 to kompleksowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych oparte na systemie Windows. Program umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie dowolnego typu plików, partycji lub nawet całego systemu operacyjnego. Działa w pełni automatycznie w tle, monitorując pliki i aktualizując kopie zapasowe

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Słuchawki Creative Zen Air SXFI i Creative Zen Hybrid SXFI: nowy wymiar dźwięku

Firma Creative Technology, znana z innowacyjnych rozwiązań audio, wprowadza na rynek swoje…