Home Bezpieczeństwo Ashampoo WinOptimizer 2021 bezpłatnie dla naszych czytelników

Ashampoo WinOptimizer 2021 bezpłatnie dla naszych czytelników

2 min
0
0
2,953

Ponad 20 modułów programowych zawartych w Ashamppoo WinOptimizer sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych narzędzi do „pielęgnacji” systemu Windows.

Microsoft Windows jest daleki od doskonałości i brakuje mu wielu ustawień pożądanych przez wyrafinowanych użytkowników. Z biegiem czasu system Windows ma tendencję do zwalniania i zaśmiecania z powodu pozostawionych plików i wpisów w rejestrze. Ashampoo WinOptimizer 2021 to konfigurowalny program czyszczący i akcelerator Windows.

Ty decydujesz, które aplikacje i usługi będą automatycznie uruchamiane w systemie Windows. Pomaga to zwolnić pamięć i przyspieszyć czas uruchamiania. Ochrona prywatności to kolejny element programu, z możliwością znacznego ograniczenia telemetrii i gromadzenia danych. Ashampoo WinOptimizer 2021 zawiera łącznie 23 moduły do ​​ulepszania i dostosowywania systemów Windows. Program analizuje również system operacyjny i sprzęt, czyści lub szyfruje dane i pomaga w odzyskiwaniu plików. Uwzględniono również uprawnienia użytkowników i zarządzanie schematem zasilania. Aby ocenić wydajność, oprogramowanie zawiera dwa testy porównawcze. Ta najnowsza edycja zawiera aktualne narzędzia czyszczące i zawiera tuner internetowy do optymalizacji ustawień sieciowych. Wersja 2021 zawiera również narzędzie Disk Doctor do oceny stanu dysku twardego.

Teraz możesz pobrać go bezpłatnie

Download Ashampoo® WinOptimizer 2021
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak poradzić sobie z rosnącymi kosztami prowadzenia biznesu?

Inflacja, zaburzenia w łańcuchu dostaw, trwający w Ukrainie konflikt oraz zachorowania pra…