Home Maszyneria ASUS R700 – nowoczesne centrum komunikacyjne

ASUS R700 – nowoczesne centrum komunikacyjne

0
0
181

ASUS R700 to doskonałe rozwiązanie dla kierowców. To najcieńszy nawigator dostępny na rynku. Ma zaledwie 13,2 mm grubości. Przy pomocy Bluetooth 2.0 urządzenie ASUS pozwala na automatyczne i bezpieczne odbieranie rozmów przychodzących podczas jazdy samochodem jak i ułatwia wykonywanie połączeń wychodzących. Dzięki temu kierowca może skupić się na drodze. Nawet jeśli przyjdzie wiadomość sms – kierowca z łatwością ją…odsłucha – bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy.

Dzięki nadajnikowi FM głos z nawigacji bądź z odtwarzacza MP3 może być słyszalny ze wszystkich głośników znajdujących się w samochodzie. Nawigacja ASUS R700 wyposażona jest także we wbudowany czujnik natężenia światła,  który pozwala na automatyczne dostosowanie siły podświetlenia ekranu LCD w zależności od aktualnych warunków atmosferycznych i świetlnych. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe obserwowanie wyświetlanych komunikatów, niezależnie od pory dnia czy sytuacji na drodze, np. po wjeździe do tunelu.

R700 wyposażony został także w intuicyjne oprogramowanie, pozwalające na planowaniei optymalizowanie trasy czy odnajdywanie adresów historycznych, nawet jeśli nawigacja używana jest podczas spaceru w centrum miasta lub parku. ASUS dostarcza to urządzenie z wgranymi mapami 42 krajów europejskich w obrazie 3D, dzięki czemu obraz jest łatwiejszy w odczycie.

ASUS R700 to przede wszystkim mobilność i lekkość. Duży ekran o przekątnej 4.3 cala wyświetla czytelne informacje, doskonale prezentując szczegółowe mapy wraz z drogami. R700 wyposażony został w akumulator o pojemności 1300mAh, który pozwala na ciągłą pracę urządzenia przez 5 godzin. Kolejnym dodatkiem jest wbudowana pamięć flash
o pojemności 1G, która przechowuje oprogramowanie do nawigacji zapobiegając tym samym przypadkowemu usunięciu przez użytkownika.
R700 to również przenośne centrum rozrywki. Urządzenie może odtwarzać pliki muzyczne w formacie MP3, a także pliki wideo oraz zdjęcia.

Nawigacja ASUS R700 pojawi się w sklepach na przełomie lutego i marca w sugerowanej cenie 1300 PLN.

Specyfikacja ASUS PDA R700

System operacyjny

WinCE 5.0

Procesor

Samsung 400MHz

Wyświetlacz

4.3" 65K TFT z panelem dotykowym 480 x 272 pikseli (WQVGA)

Pamięć

64MB SDRAM / 1GB NAND Flash

GPS

Najnowszy chipset SiRF Star III z wbudowaną anteną

Sloty rozszerzeń

Micro SD slot

Łączność

Bluetooth 2.0

Wymiary

128 x 80 x 13.2 mm

Bateria/Czas pracy

1300 mAh , 4~5 godzin

Inne

– Odtwarzacz MP3, Odtwarzacz wideo, Przeglądarka zdjęć,

– Sensor natężenia światła

– moduł Bluetooth 2.0 do podłączenia telefonu GSM

– uchwyt i ładowarka samochodowa w komplecie

– głosowe odczytywanie smsów

– nadajnik FM

 


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…