Home Na czasie CorelDRAW Graphics Suite 2018: kolejna odsłona legendarnego programu

CorelDRAW Graphics Suite 2018: kolejna odsłona legendarnego programu

0
0
111

Zmiany nie są rewolucyjne, ale  najnowsza wersja pakietu programów do projektowania firmy Corel,  zawiera szereg zaawansowanych funkcji i udoskonaleń pomagających zawodowym grafikom zmieniać pomysły w profesjonalne, bogate wizualnie prace. Dzięki skupieniu się na opiniach użytkowników i ich najważniejszych wymaganiach, pakiet uzupełniono o nowe funkcje służące do projektowania i edycji zdjęć wraz z licznymi ulepszeniami obejmującymi tok pracy, które pozwalają szybciej niż kiedykolwiek uzyskać wyjątkowe rezultaty, od wydruków na dużym formacie do grafik internetowych.               

„Niezależnie od branży i poziomu zaawansowania, każdy, kto zajmuje się projektowaniem grafiki, ma tę samą listę najważniejszych życzeń: projektować bez ograniczeń, dostarczyć produkt końcowy, który zrobi wrażenie na odbiorcach i — oczywiście — zdążyć ze wszystkim na czas” — mówi John Falsetto, Senior Director of Products, CorelDRAW and Productivity. „Opracowując wersję 2018, słuchaliśmy opinii użytkowników pakietu CorelDRAW w celu znalezienia równowagi pomiędzy tym, co możliwe a tym, co praktyczne. Nowy tryb rysowania Symetria zapewnia rozrywkę i pobudza wyobraźnię, dając możliwość eksperymentowania i rysowania wspaniałych wzorów w ciągu kliku minut, natomiast uproszczone i bardziej praktyczne podejście do podstaw projektowania, na przykład pracy z węzłami i obrazkami, pozwala realizować wszystkie projekty na czas i bez przekraczania budżetu. Efektem końcowym jest zaawansowany pakiet wspomagający wykonywanie projektów od narodzin pomysłu aż do uzyskania nieskazitelnego rezultatu”.

"corel

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018, najbardziej zmodernizowana wersja od lat, oferuje nowe możliwości twórcze i znacznie poprawia wydajność. Jest to wszechstronne, teraz jeszcze prostsze w obsłudze, środowisko projektowe. Korzyści:

Rozwijanie kreatywności, a nawet zapewnienie nowych możliwości, które dotychczas wydawały się zbyt dużym wyzwaniem.

 • NOWOŚĆ! Tryb rysowania Symetria: Twórz w czasie rzeczywistym różne typy symetrycznych projektów, od prostych rysunków po olśniewające mandale i złożone efekty kalejdoskopowe. Projektuj wysoce skomplikowane grafiki, używając narzędzia, które pozwala zautomatyzować wyjątkowo pracochłonne zadania.
 • NOWOŚĆ! Efekt Dodaj perspektywę: Szybko uzyskaj wrażenie odległości i głębi, stosując perspektywę do map bitowych, obiektów wektorowych lub obu rodzajów elementów bezpośrednio w oknie rysowania. Efekt nadaje się doskonale do tworzenia modeli i propozycji mających na celu zaprezentowanie prac plastycznych w realistycznych scenariuszach.
 • ULEPSZENIE! Narzędzie Uderzenie, efekt Pointillizer™ i rozszerzenie PhotoCocktail™: Korzystaj z narzędzia Uderzenie, dostępnego teraz bezpośrednio w programie CorelDRAW, żeby z łatwością dodawać ruch do elementów na rysunku lub wyróżniać je. Wypróbuj efekt Pointillizer do tworzenia wysokiej jakości mozaik wektorowych z obiektów wektorowych i map bitowych. Eksperymentuj z rozszerzeniem PhotoCocktail i projektuj piękne kolaże ze zdjęć.
 • NOWOŚĆ! Narzędzie Cień blokowy: Dodawaj blokowe cienie wektorowe do obiektów i tekstu za pomocą interakcyjnej funkcji, która pozwala znacznie zredukować czas potrzebny na przygotowanie projektu do realizacji.
 • NOWOŚĆ! Wyrównuj i rozmieszczaj węzły: Wyrównuj węzły względem ograniczającego prostokąta zaznaczenia, krawędzi strony lub jej środka, najbliższej linii siatki czy określonego punktu. Z łatwością uzyskuj równe odstępy między węzłami w poziomie lub pionie.
 • ULEPSZENIE! Korzystaj z łatwiejszych w obsłudze opcji projektowania: Pakiet CorelDRAW 2018 oferuje wiele uaktualnień, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności, m.in.: dostosowywane podglądy krzywych; szybsze podglądy obiektów wektorowych; przeprojektowane selektory wypełnień i przezroczystości oraz włączanie i wyłączanie przyciągania, co pozwala realizować codzienne zadania szybciej niż kiedykolwiek.
 • NOWOŚĆ! Interakcyjne prostowanie zdjęć: Możliwość interakcyjnego obracania przekrzywionych obrazków. Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne na ekranie lub na pasku właściwości, co pozwala uzyskać nienaganne rezultaty w ciągu kilku sekund.
 • NOWOŚĆ! Interakcyjne dostosowywanie perspektywy na zdjęciach: Za pomocą interakcyjnego narzędzia Korekta perspektywy użytkownik może poprawić na zdjęciach perspektywę budynków, elementów krajobrazu czy obiektów.
 • NOWOŚĆ! Stosowanie obwiedni do map bitowych: Interakcyjnie kształtuj mapy bitowe, przeciągając węzły ograniczające kształtowany obszar. Szybko i płynnie wpasuj mapę bitową w ilustrację za pomocą wzorców obwiedni lub tworząc niestandardową obwiednię od podstaw.
 • NOWOŚĆ! AfterShot 3 HDR: Wprowadzaj korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG bez utraty jakości i przygotowuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR).
 • ULEPSZENIE! Narzędzie LiveSketch™: Szkicuj i projektuj na bieżąco! LiveSketch to rewolucyjne narzędzie, w którym wykorzystano rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Teraz, dzięki zwiększonej precyzji, możesz rysować na komputerze w tak naturalny sposób, jak to robisz na papierze.
 • ULEPSZENIE! Obsługa urządzeń z rysikiem: Korzystając z tabletu i rysika, można teraz zmieniać kąt nachylenia i obrót narzędzia, wpływać naciskiem na rozmiar końcówki oraz aktywować narzędzie Gumka po prostu odwracając rysik. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 współpracuje również z kontrolerem Microsoft Surface Dial.
 • NOWOŚĆ! Publikowanie w WordPressie: Wysyłaj projekty bezpośrednio do biblioteki multimediów w WordPressie. Funkcja pozwala przekształcać obiekty lub cały projekt do formatu JPEG, GIF albo PNG, a następnie przesyłać na konto na platformie WordPress.
 • NOWOŚĆ! Licznik projektu: Umożliwia lepsze zorganizowanie pracy, zebranie danych do faktur dla klientów oraz uzyskiwanie w precyzyjny i nieuciążliwy sposób informacji o czasie realizacji projektu.
 • CorelDRAW® 2018 — tworzenie grafiki wektorowej i układu stron
 • PHOTO-PAINT® 2018 — edycja zdjęć
 • Font Manager™ 2018 — przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi
 • PowerTRACE® 2018 — przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej (w aplikacji CorelDRAW 2018)
 • CONNECT™ 2018 — wyszukiwanie zasobów
 • CAPTURE™ 2018 — przechwytywanie zawartości ekranu
 • AfterShot™ 3 HDR — edytor plików RAW
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 — moduł dodatkowy służący do powiększania obrazów cyfrowych

Pracuj szybciej, tworząc projekty artystyczne i uzyskując wysokiej jakości rezultaty, dzięki zaawansowanym uaktualnieniom w całym pakiecie.

Nowe funkcje programów PHOTO-PAINT® 2018 i CorelDRAW 2018 oraz dodatek AfterShot® 3 HDR pozwalają wykonać więcej operacji na zdjęciach i obrazkach.

Skorzystaj z innowacji zaprojektowanych w celu zapewnienia obsługi najnowszych technologii i umożliwienia Ci pracy w dogodny sposób.

Idealny do tworzenia projektów w dowolnym rozmiarze — od logo, przez grafiki internetowe, do billboardów — pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera:

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera także 10 000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, ponad 1000 czcionek, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy, ponad 500 interakcyjnych ramek i ramek zdjęć oraz ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych. Dzięki przeprojektowanemu ekranowi powitalnemu, poradom ekspertów, wskazówkom dotyczącym produktów i szkoleniowym nagraniom wideo szybko rozpoczniesz pracę.

Zakup pakietu CorelDRAW Graphics Suite jest możliwy na wyjątkowo wiele sposobów.

 • Licencja stała: Jednorazowa płatność za licencję stałą, bez dodatkowych opłat miesięcznych lub rocznych.
 • Subskrypcja: Niska opłata uiszczana co roku i możliwość rezygnacji z subskrypcji, gdy potrzebna będzie zmiana oprogramowania. W okresie obowiązywania subskrypcji użytkownik ma dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.

Więcej informacji na temat opcji zakupu można znaleźć pod adresem: www.coreldraw.com/purchase.

Dostępność i ceny

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 dla systemu Windows jest dostępny w następujących językach: angielskim, czeskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, polskim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Cena pełnej wersji wynosi 2699 zł (z podatkiem VAT). Zarejestrowani użytkownicy dowolnej wcześniejszej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite mogą dokonać uaktualnienia w cenie 1499 zł (z podatkiem VAT; oprócz wersji NFR — nie do odsprzedaży, OEM i akademickiej). Cena subskrypcji wynosi 998,99 zł (z podatkiem VAT) za rok.

Firmy mogą skorzystać z opcji zakupu licencji zbiorowych, która zapewnia dodatkowe korzyści, w tym wdrażanie sieciowe i wirtualizację. Więcej informacji o opcjach licencjonowania pakietu CorelDRAW można znaleźć na stronie www.coreldraw.com/business.

Dodatkowe informacje oraz 15-dniowa, darmowa wersja próbna (bez konieczności podawania danych potrzebnych do dokonania płatności) są dostępne na stronie www.coreldraw.com.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowe abonenckie routery premium FRITZ!: wzrost wydajności dzięki Wi-Fi 7

Firma AVM po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowe, topowe routery FRITZ!Box, które zape…