Home Na czasie CorelDRAW Graphics Suite 2019 — powraca na komputery z systemem macOS

CorelDRAW Graphics Suite 2019 — powraca na komputery z systemem macOS

0
0
89

 Linia produktów CorelDRAW® Graphics Suite została wzbogacona o nowe, zaawansowane wersje oprogramowania na komputery działające pod kontrolą Windows oraz dla urządzeń z systemem macOS. Oba pakiety oferują aplikację CorelDRAW.app™ do projektowania graficznego z poziomu aplikacji webowej. Użytkownicy CorelDRAW Graphics Suite 2019 mogą teraz tworzyć wyraziste i przyciągające wzrok grafiki na wybranym przez siebie systemie, z dokładnością do pojedynczego piksela.

Profesjonalni graficy — i osoby planujące zajmować się grafiką zawodowo oraz entuzjaści grafiki komputerowej — mają dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite 2019  dostęp do światowej klasy oprogramowania do projektowania graficznego, specjalistycznych funkcji edycji zdjęć, wielu opcji druku i realizacji oraz narzędzi do rysowania, w których wykorzystano możliwości sztucznej inteligencji. Korzystając z aplikacji CorelDRAW.app mogą prezentować swoje umiejętności oraz dodawać komentarze i stosowne adnotacje. Praca z poziomu aplikacji webowej umożliwia również opracowanie nowych projektów bez względu na miejsce, w którym akurat się znajdują.

"prezentacja"

Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 dedykowany systemowi macOS

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 oferuje niezbędne narzędzia opracowane z myślą o użytkownikach systemu macOS.

 • Kompletny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania: Bogato wyposażony przybornik zawiera intuicyjne i zintegrowane aplikacje. Możliwe jest korzystanie z programów CorelDRAW do projektowania grafik wektorowych, ilustracji i układów stron; Corel PHOTO-PAINT® do edycji zdjęć; Corel® Font Manager™ do indeksowania i porządkowania bibliotek czcionek; AfterShot™ 3 HDR do przetwarzania obrazów RAW, a także z nowej aplikacji CorelDRAW.app, która zapewnia dostęp do narzędzi graficznych praktycznie z dowolnego miejsca.
 • Najnowocześniejsze technologie: Nowe, rewolucyjne narzędzie do rysowania wektorowego, które naśladuje proces szkicowania na papierze. LiveSketch™ to pierwsze na rynku rozwiązanie, które umożliwia projektowanie grafik wektorowych, bazujące na sieci neuronowej. Pozwala również w inteligentny sposób interpretować, dostosowywać i łączyć odręczne pociągnięcia z istniejącymi krzywymi wektorowymi, ułatwiając szkicowanie i rysowanie bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik.
 • Dostosowany do preferencji użytkowników systemu macOS: Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu macOS odzwierciedla elementy najbardziej popularne wśród użytkowników tego systemu operacyjnego, w tym menu, okna, widoki, pola i etykiety oraz przyciski. Zapewnia także obsługę trybu ciemnego w systemie macOS Mojave i paska Touch Bar na komputerach MacBook Pro.
 • Łatwość obsługi: Ten zestaw zaawansowanych aplikacji oferuje intuicyjne narzędzia, materiały do nauki i przykładowe projekty, które pozwolą w prosty sposób rozpocząć pracę i szybciej przygotowywać projekty.

Więcej informacji na temat zawartości pakietu można znaleźć na stronie www.coreldraw.com/mac/

Nowe funkcje pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu Windows

Najnowszy pakiet CorelDRAW Graphics Suite zawiera wyjątkową kolekcję nowych funkcji, które umożliwiają projektowanie grafik z jeszcze większą precyzją i swobodą. Najważniejsze funkcje:

 • NOWOŚĆ: Okno Dokowane Obiekty: Całkowicie przeprojektowane, nowe okno Dokowane Obiekty oferujebezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu oraz możliwość szybkiego dostępu do jego elementów, co przyczynia się do przyspieszenia pracy nad projektem.
 • NOWOŚĆ: Niedestrukcyjne efekty: Dostępność licznych efektów daje możliwość  modyfikacji i eksperymentowania z nimi w ilustracjach wektorowych i na mapach bitowych, zachowując obraz lub obiekt źródłowy w programie CorelDRAW.
 • NOWOŚĆ: Tok pracy z dokładnością do pojedynczych pikseli: Wyraźne grafiki internetowe za każdym razem. Funkcja wyróżnienia siatki pikseli z krawędzią strony umożliwia nadanie eksportowanym grafikom wyrazistych krawędzi, a nowy przycisk wyrównywania do siatki pikseli pozwala w prosty sposób poprawiać kształty.
 • NOWOŚĆ: Nowoczesne szablony: Możliwość uzyskania profesjonalnych rezultatów dzięki szerokiej gamie nowych szablonów wyświetlanych w oknie dialogowym „Nowy z szablonu”. Pozwalają na dostosowanie szablonu, co umożliwia tworzenie wyjątkowych projektów.
 • ULEPSZENIE: Wygląd, funkcjonalność i wydajność: Usprawnienia interfejsu umożliwiają łatwiejszą nawigację oraz zwiększenie spójności i produktywności. Korzystanie z ulepszeń w zakresie wydajności poprawiających pozwala między innymi na usprawnienie edycji tekstu, czasu uruchamiania czy wczytywania dokumentów i renderowania grafiki.

Kompletna lista nowych funkcji jest dostępna na stronie www.coreldraw.com/windows/.

Możliwość pracy w dowolnym miejscu dzięki nowej aplikacji internetowej CorelDRAW.app

Aplikacja CorelDRAW.app, będąca częścią pakietów dostępną z poziomu systemu Windows i macOS, pozwala zwiększyć wydajność i kreatywność niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Zapewnia dostęp do plików pakietu CorelDRAW przechowywanych w chmurze, a także umożliwia dodawanie adnotacji i elementów projektu oraz rozpoczęcie nowego projektu na dowolnym urządzeniu — wszystko to dzięki innowacyjnym narzędziom. Użytkownicy aplikacji decydujący się na dodatkowy model subskrypcji mają zyskują dostęp do dodatkowych opcji profesjonalnych.

Podczas zakupu pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 do systemu Windows lub macOS najważniejsza jest możliwość wyboru

 • Licencja stała: Jednorazowa płatność za licencję stałą, bez dodatkowych opłat miesięcznych lub rocznych.
 • Licencja w ramach subskrypcji: Niska opłata uiszczana co roku i możliwość rezygnacji z subskrypcji, gdy potrzebna będzie zmiana oprogramowania. W okresie obowiązywania subskrypcji użytkownik ma dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.

Więcej informacji na temat opcji zakupu znajdą Państwo na stronie www.coreldraw.com.

Dostępność i ceny

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2019 na komputery Mac są dostępne w następujących językach: polskim, angielskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, czeskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Sugerowana cena pełnej wersji każdego pakietu to 2699 PLN. Zarejestrowani użytkownicy dowolnej poprzedniej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite mogą dokonać uaktualnienia do pakietu do systemu Windows w sugerowanej cenie detalicznej 1499 PLN (dotyczy wersji nie do odsprzedaży, OEM i akademickiej). Cena subskrypcji wynosi 998,99 PLN za rok. Ceny w Europie zawierają podatek VAT.

Posiadacze pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019 mają dostęp do aplikacji CorelDRAW.app.

W ramach modelu subskrypcyjnego użytkownicy aplikacji mają dostęp do jeszcze większej liczby opcji profesjonalnych.

Firmy mogą skorzystać z opcji zakupu licencji zbiorowych, a także z CorelSure, programu serwisowania oprogramowania, która daje dodatkowe korzyści, w tym wdrażanie sieciowe i wirtualizację. Więcej informacji o opcjach licencjonowania pakietu CorelDRAW można znaleźć na stronie www.coreldraw.com/business.

Oprogramowanie CorelDRAW 2019 do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron będzie dostępne jako samodzielna aplikacja w modelu subskrypcyjnym — zarówno w sklepie Apple AppStore dla systemu macOS, jak i na Microsoft Store dla Windows.

Dodatkowe informacje oraz 15-dniowa, darmowa wersja próbna (dostępna bez konieczności podawania danych potrzebnych do dokonania płatności) są dostępne na stronie www.coreldraw.com.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Kradzieże haseł i przejmowanie zdalnego pulpitu

Wykorzystanie zewnętrznych usług zdalnych to najczęstsza stosowana przez hakerów metoda do…