Home Biznes Czyżby rewolucja w fakturach?

Czyżby rewolucja w fakturach?

4 min
0
0
127

Tracimy czas na wysyłanie faktur w różnych systemach księgowych oraz ręczne fakturowanie. Wydajemy pieniądze na drukowanie i wysyłkę do kontrahentów. Zdarzają się, że gubimy faktury i zapominamy o ich wysłaniu na czas albo wystawiamy je błędnie. To wszystko składa się na nasz czas i pieniądze. Dlatego powstał bezpieczny system Maszfakture.pl, który obsługuje różne systemu księgowe i handlowe. Koniec z ręcznym wypisywaniem faktur. Powstało narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas i przyspieszyć niektóre działania w firmie.

Czym wyróżnia się taka forma fakturowania?

Wystawione faktury bez opóźnień dotrą pod dany adres, będą bezpiecznie importowane i archiwizowane w jednym miejscu. Zniknie problem drukowania i przechowywania w segregatorach przez lata. W ramach jednego konta na Maszfakture.pl można obsługiwać kilka firm, między którymi w systemie przełączamy się w sposób swobodny i intuicyjny. Wymiana faktur w tym systemie jest całkowicie bezpieczne.

Jak to działa?

Przesyłanie e-faktur odbywa się elektronicznie, w czasie rzeczywistym, z jednego systemu handlowego do systemu, z którego korzysta klient lub biuro księgowe z którym się rozliczamy. Maszfakture.pl obsługuje najpopularniejsze na polskim rynku rozwiązania księgowe: Comarch ERP, InsERT, Sage i Asseco. Aplikacja jest łatwa do uruchomienia a system nie wymaga dodatkowej integracji z zainstalowanym programem księgowym. Eksport faktury do kontrahenta zajmuje niecałe 30 sekund.  

Najważniejszym obszarem programu jest lista faktur sprzedaży/zakupu, pobierana i aktualizowana z systemu handlowego, natomiast w ustawieniach można dostosować działanie programu do indywidualnych upodobań.

Podstawową zaletą jest automatyczne wystawianie oraz szybkość w dostarczaniu faktury do odbiorcy. Daje to dużą oszczędność związaną z drukowaniem i wysyłką dokumentów. Do tego dochodzi ogromna wygoda w przechowywaniu i łatwy, stały dostęp do faktur przez obie strony. System Maszfakture.pl spełnia wszelkie wymagania i jest zgodny z przepisami prawa o rachunkowości.

Celem twórców Maszfakture.pl było zwiększenie wydajności pracy korzystających z aplikacji. Na stronie nowego systemu fakturowania, w specjalnie przygotowanym mechanizmie, można oszacować ile godzin i pieniędzy miesięcznie jesteśmy w stanie zaoszczędzić wykorzystując system do e-faktur Maszfakture.pl. A dodatkową korzyścią jest ochrona środowiska i wpisanie się w trend EKO. Korzystając z tego systemu zmniejszamy ilość odpadów i chronimy otoczenie.  

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Biznes

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak się bronić przed SIM swap?

Oszuści biorą na celu użytkowników smartfonów za pomocą metody SIM Swap, która może doprow…