Home Na czasie Dell Inspiron dla edukacji

Dell Inspiron dla edukacji

5 min
0
0
67

Nowa rodzina laptopów Inspiron otrzymała nowy wygląd, a jednym z nowych elementów są zaokrąglone krawędzie. Dodatkowo Dell współpracował z Waves oraz Skullcandy, aby dostarczyć użytkownikom bogatego dźwięku. Laptopy wyposażone są także w technologię Waves MaxxAudio, która oferuje studyjnej jakości dźwięk podczas oglądania filmów i słuchania muzyki bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.  Inspiron 14z oraz Inspiron R Special Edition mają dodatkowo wbudowane głośniki sygnowane przez Skullcandy.""

Inspiron 14z

Dostępny od lipca tego roku, jest pierwszym w rodzinie Inspiron komputerem z kategorii Ultrabook. Inspiron 14z to idealny prezent na zakończenie studiów, dzięki mobilnej konstrukcji i dużej wydajności. Wykorzystuje technologie Intel Rapid Start Technology dla szybkiego startu i wychodzenia z trybu uśpienia i pozwala na 7 godzin pracy na wbudowanej baterii. Dzięki wykończeniu z polerowanego aluminium w dwóch kolorach (srebrny „Moon Silver” lub czerwony „Fire Red”), Inspiron 14z jest solidnym, dobrze wyposażonym Ultrabookiem w przystępnej cenie. Ważący od 1.87 kg i mierzący 21 mm w najgrubszym miejscu, jest łatwy w przenoszeniu w plecaku lub torbie.

Inspiron 15R oraz 17R

Inspiron 15R oraz Inspiron 17R to eleganckie, wyposażone przydatne funkcje laptopy do codziennej pracy. Ekrany HD, bogaty dźwięk dzięki technologii Waves MaxxAudio 3, a także wiele opcji łączności i duży wybór procesorów, pamięci i dysków twardych, czynią je wielozadaniowymi komputerami dla całej rodziny. Opcjonalne kolorowe obudowy SWITCH pozwalają na proste dostosowanie wyglądu komputera do swoich upodobań.

Inspiron R Special Edition

Nowe laptopy Inspiron Special Edition oferują dużą wydajność i funkcje z segmentu premium dla wyjątkowych doznań podczas korzystania z multimediów, które wcześniej nie były dostępne w tej serii. Inspiron 15R Special Edition oraz 17R Special Edition pozwalają cieszyć bogatym dźwiękiem dzięki technologii Waves MaxxAudio 4 i głośnikom od Skullcandy, a także dedykowanej karcie graficznej AMD (Inspiron 15R Special Edition) i NVIDIA (Inspiron 17R Special Edition).

  • Nowe laptopy Inspiron R Special Edition mają obudowę z solidnego, eleganckiego aluminium w czarnym kolorze (Stealth Black), ekrany HD w standardzie, a także opcjonalne napędy Blu-ray. Inspiron 17R Special Edition jest także dostępny z opcjonalnym, superjasnym ekranem Full HD (400 nit), ekranem z matową powłoką lub matrycą Full HD 3D. Komputery mają podświetlaną klawiaturę oraz opcjonalny dysk mSATA SSD z technologią Intel Rapid Start dla szybkiego startu systemu i wychodzenia z trybu uśpienia.

Ceny

  • Inspiron 15R: Dostępny w cenie od 2599 PLN
  • Inspiron 17R: Dostępny w cenie od 2699 PLN
  • Inspiron 15R Special Edition: Dostępny w cenie od 2999 PLN
  • Inspiron 17R Special Edition: Dostępny w cenie od 3599 PLN
  • Inspiron 14z: Dostępny w cenie od 2999 PLN


 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…