Home Na czasie Design podstawą we wnętrzu

Design podstawą we wnętrzu

0
0
98

Udowadniają one, że dobre wzornictwo, poprawiające jakość naszego życia, może być obecne w naszych wnętrzach, niekoniecznie za wielkie pieniądze.

4 najważniejsze inspiracje na 2019

Najważniejszym trendem, który poznaliśmy na tegorocznych mediolańskich targach designu Salone del Mobile, były mocne kolory. To one będą wiodły prym w projektowaniu naszych wnętrz. Kolory dotyczą nie tylko tkanin, welurowych obić mebli czy dywanów. Swoje wnętrze możemy wzmocnić ciekawym akcentem w postaci na przykład kolorowego… nawilżacza powietrza. Mały pomocnik, dostępny w rozsądnej cenie i o dużych możliwościach. Oto Anton szwajcarskiej marki Stadler Form. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, sprawdzi się w pomieszczeniach do 25 m2. Dozownik zapachów równomiernie rozprowadzi unikalny zapach we wnętrzu, a w przeciwieństwie do innych nawilżaczy nie pozostawia brzydkich plam czy innych zabrudzeń na delikatnych tkaninach bądź meblach. Jonizująca kostka Silver Cube dołączona do urządzenia, zajmie się też higieną wytwarzanej mgiełki i nie dopuści, żeby powietrze, które wdychamy było pełne drobnoustrojów. Dostępny jest w mocnym odcieniu czerwieni (chili red). Bardzo modnej w tym roku.

Spójrz czerni w oczy

Utarło się, że czerń optycznie zmniejsza przestrzeń. To mit! Maksymalnie duże przestrzenie jak i niewielkie mieszkania, które będą miały czarny akcent zyskają na charakterze. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które swoja przygodę z czarnym dopiero zaczynają jest jeden element, który przyciągnie uwagę. Wyróżnikiem w salonie może być wyjątkowy i nowoczesny oczyszczacz powietrza Viktor marki Stadler Form. Dzięki niemu oczyścimy powietrze z kurzu, alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Rodziców ucieszy fakt, że dzięki specjalnie zaprojektowanym i opatentowanym filtrom HPP, pozwala oczyścić powietrze z bakterii i wirusów. Dzięki możliwości wyboru trybu nocnego, kontrolki urządzenia można wygasić. Viktor nigdy nie przerwie snu.

Błysk nie tylko w oku

Metaliczne akcenty i loftowe, odsłonięte rury, to trend, który gości już we wzornictwie od kilku lat. Łączenie ze sobą pozornie nie pasujących do siebie materiałów jak np. szczotkowane aluminium z mocnym kolorem albo ciężki kamienny blat z lekkim, metalowym dołem. Jednym z wpisujących się w trend elementów wystroju naszego wymarzonego mieszkania, może być oczyszczacz powietrza marki Stadler Form – Roger oraz jego mniejszy brat Roger little. Dzięki precyzyjnym czujnikom oczyszczacze stale badają jakość powietrza w pomieszczeniu, a specjalnie opracowany Dual Filtr łączy funkcję filtra HEPA z aktywnym węglem. Wysoki CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) w modelu Roger wynosi aż 521 m3/h. Zapewni to przebywanie nie tylko w pięknym ale i w czystym wnętrzu, pozbawionym bakterii, wirusów i grzybów co w przypadku urządzenia Roger i Roger little marki Stadler Form potwierdza uzyskany w tym roku atest Państwowego Zakładu Higieny oraz nagrody Housewares Design Award w kategorii Dom i urządzenia oczyszczające.

Palmy trzymają się mocno

Tropiki, mocne kolory i palmy, to kolejny modny trend, który zagościł w polskich wnętrzach. Przez ostatnie lata mogliśmy dostrzec wszechobecne liście monstery. Tacy wyjątkowi towarzysze z dalekich krajów potrzebują odpowiednich warunków w naszych mieszkaniach. Szczególnie w polskim, nieprzewidywalnym klimacie. O prawidłową wilgotność zadbają nawilżacze powietrza od marki Stadler Form. A jaki poziom wilgotności jest optymalny pokaże higrometr – Selina. Stadler Form oferuje urządzenia w kilku wariantach kolorystycznych. Można więc wybrać limonkę, biel, czerń lub dla kontrastu piękny, ognisty chili red.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowe abonenckie routery premium FRITZ!: wzrost wydajności dzięki Wi-Fi 7

Firma AVM po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowe, topowe routery FRITZ!Box, które zape…