Home Na czasie Design podstawą we wnętrzu

Design podstawą we wnętrzu

0
0
96

Udowadniają one, że dobre wzornictwo, poprawiające jakość naszego życia, może być obecne w naszych wnętrzach, niekoniecznie za wielkie pieniądze.

4 najważniejsze inspiracje na 2019

Najważniejszym trendem, który poznaliśmy na tegorocznych mediolańskich targach designu Salone del Mobile, były mocne kolory. To one będą wiodły prym w projektowaniu naszych wnętrz. Kolory dotyczą nie tylko tkanin, welurowych obić mebli czy dywanów. Swoje wnętrze możemy wzmocnić ciekawym akcentem w postaci na przykład kolorowego… nawilżacza powietrza. Mały pomocnik, dostępny w rozsądnej cenie i o dużych możliwościach. Oto Anton szwajcarskiej marki Stadler Form. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, sprawdzi się w pomieszczeniach do 25 m2. Dozownik zapachów równomiernie rozprowadzi unikalny zapach we wnętrzu, a w przeciwieństwie do innych nawilżaczy nie pozostawia brzydkich plam czy innych zabrudzeń na delikatnych tkaninach bądź meblach. Jonizująca kostka Silver Cube dołączona do urządzenia, zajmie się też higieną wytwarzanej mgiełki i nie dopuści, żeby powietrze, które wdychamy było pełne drobnoustrojów. Dostępny jest w mocnym odcieniu czerwieni (chili red). Bardzo modnej w tym roku.

Spójrz czerni w oczy

Utarło się, że czerń optycznie zmniejsza przestrzeń. To mit! Maksymalnie duże przestrzenie jak i niewielkie mieszkania, które będą miały czarny akcent zyskają na charakterze. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które swoja przygodę z czarnym dopiero zaczynają jest jeden element, który przyciągnie uwagę. Wyróżnikiem w salonie może być wyjątkowy i nowoczesny oczyszczacz powietrza Viktor marki Stadler Form. Dzięki niemu oczyścimy powietrze z kurzu, alergenów i nieprzyjemnych zapachów. Rodziców ucieszy fakt, że dzięki specjalnie zaprojektowanym i opatentowanym filtrom HPP, pozwala oczyścić powietrze z bakterii i wirusów. Dzięki możliwości wyboru trybu nocnego, kontrolki urządzenia można wygasić. Viktor nigdy nie przerwie snu.

Błysk nie tylko w oku

Metaliczne akcenty i loftowe, odsłonięte rury, to trend, który gości już we wzornictwie od kilku lat. Łączenie ze sobą pozornie nie pasujących do siebie materiałów jak np. szczotkowane aluminium z mocnym kolorem albo ciężki kamienny blat z lekkim, metalowym dołem. Jednym z wpisujących się w trend elementów wystroju naszego wymarzonego mieszkania, może być oczyszczacz powietrza marki Stadler Form – Roger oraz jego mniejszy brat Roger little. Dzięki precyzyjnym czujnikom oczyszczacze stale badają jakość powietrza w pomieszczeniu, a specjalnie opracowany Dual Filtr łączy funkcję filtra HEPA z aktywnym węglem. Wysoki CADR (współczynnik dostarczania czystego powietrza) w modelu Roger wynosi aż 521 m3/h. Zapewni to przebywanie nie tylko w pięknym ale i w czystym wnętrzu, pozbawionym bakterii, wirusów i grzybów co w przypadku urządzenia Roger i Roger little marki Stadler Form potwierdza uzyskany w tym roku atest Państwowego Zakładu Higieny oraz nagrody Housewares Design Award w kategorii Dom i urządzenia oczyszczające.

Palmy trzymają się mocno

Tropiki, mocne kolory i palmy, to kolejny modny trend, który zagościł w polskich wnętrzach. Przez ostatnie lata mogliśmy dostrzec wszechobecne liście monstery. Tacy wyjątkowi towarzysze z dalekich krajów potrzebują odpowiednich warunków w naszych mieszkaniach. Szczególnie w polskim, nieprzewidywalnym klimacie. O prawidłową wilgotność zadbają nawilżacze powietrza od marki Stadler Form. A jaki poziom wilgotności jest optymalny pokaże higrometr – Selina. Stadler Form oferuje urządzenia w kilku wariantach kolorystycznych. Można więc wybrać limonkę, biel, czerń lub dla kontrastu piękny, ognisty chili red.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nie polegaj na prognozach

E.ON Polska pomaga klientom sprawdzić, ile energii elektrycznej zużywają i czy mieszczą si…