Home Na czasie Einstein 1 – platforma, która ułatwia firmom tworzenie aplikacji opartych na sztucznej inteligencji

Einstein 1 – platforma, która ułatwia firmom tworzenie aplikacji opartych na sztucznej inteligencji

0
0
59

Einstein 1 to zaufana platforma sztucznej inteligencji dla firm, która daje im możliwość bezpiecznego łączenia dowolnych danych do tworzenia aplikacji opartych na sztucznej inteligencji za pomocą low code i tym samym dostarczania zupełnie nowych doświadczeń CRM.

Dane klientów są bardzo rozdrobnione

Dane klientów są bardzo rozdrobnione. Średnio organizacje korzystają z 1061 różnych aplikacji, ale tylko 29% z nich jest zintegrowanych. Stosy danych w przedsiębiorstwach stały się bardziej złożone, a wcześniejsze rewolucje obliczeniowe – chmurowe, społecznościowe i mobilne – wygenerowały ogromne, silosowe wyspy danych o klientach.

Oryginalny framework metadanych Salesforce pomaga firmom organizować i rozumieć dane

Oryginalny framework metadanych Salesforce pomaga firmom organizować i rozumieć dane w aplikacjach Salesforce – jest to odpowiednik posiadania wspólnego języka, dzięki czemu różne aplikacje zbudowane na platformie mogą się ze sobą komunikować. Tworzy to ujednolicony widok danych w całym przedsiębiorstwie, niezależnie od tego, jak te dane są ustrukturyzowane w różnych systemach, poprzez mapowanie ich do struktury metadanych Salesforce.

Chmura danych Einstein 1 przetwarza dane na dużą skalę

Chmura danych Einstein 1 przetwarza dane na dużą skalę i oferuje szybką automatyzację, aby w ten sposób zasilić nową falę aplikacji AI opartych na danych.

Dlaczego platforma Einstein 1 jest ważna dla firm?

Platforma Einstein 1 jest ważna dla firm, ponieważ umożliwia im:

  • Łączenie dowolnych danych, niezależnie od ich źródła, w celu tworzenia ujednoliconego widoku klienta.
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji do automatyzacji zadań i podejmowania decyzji opartych na danych.
  • Tworzenie nowych, innowacyjnych doświadczeń CRM dla klientów.

Einstein dostarcza generatywnego asystenta konwersacyjnego opartego na sztucznej inteligencji

 Następna generacja Einstein firmy Salesforce wprowadza asystenta konwersacyjnego AI do każdej aplikacji CRM i obsługi klienta, w tym:

  • Einstein Copilot: to nowy i zaufany asystent konwersacyjny sztucznej inteligencji wbudowany w środowisko użytkownika każdej aplikacji Salesforce. Einstein Copilot zwiększy produktywność zatrudnionych, umożliwiając im zadawanie pytań w języku naturalnym. Sztuczna inteligencja udzieli trafnych i wiarygodnych odpowiedzi, które zostaną oparte na bezpiecznych, zastrzeżonych danych firmy przechowywanych w Salesforce Data Cloud. Ponadto Einstein Copilot proaktywnie oferuje opcje dodatkowych działań wykraczających poza zapytanie użytkownika – takich jak np. stworzenie zalecanego planu działania po rozmowie handlowej lub nowego artykułu edukacyjnego o usługach.
  • Einstein Copilot Studio: to natomiast rozwiązanie dedykowane firmom, które pozwala na stworzenie zupełnie nowej generacji aplikacji opartych na sztucznej inteligencji z niestandardowymi podpowiedziami, umiejętnościami i modelami AI. Dzięki temu możliwe stanie się szybsze zamykanie procesu sprzedaży oraz polepszenie poziomu obsługi klienta. Dodatkowo użytkownicy mogą zlecić automatyczne tworzenie stron internetowych w oparciu o spersonalizowaną historię przeglądania lub przekształcanie podpowiedzi w języku naturalnym w kod, a także setki innych zadań biznesowych. Einstein Copilot Studio zapewnia również wygodną możliwość konfigurowania, dzięki temu jest dostępny do użytku w innych kanałach konsumenckich, takich jak strony internetowe do obsługi czatu w czasie rzeczywistym na takich platformach jak: Slack, WhatsApp lub też wiadomości SMS.

Jak uzyskać dostęp do platformy Einstein 1?

Każdy klient z wersją Enterprise Edition lub wyższą może od teraz rozpocząć korzystanie z Data Cloud bez ponoszenia żadnych kosztów. Klienci mogą rozpocząć pozyskiwanie, harmonizację i eksplorację swoich danych za pomocą Data Cloud i Tableau, aby rozszerzyć wykorzystanie zdobytych danych na każdą linię biznesową oraz rozpocząć swoją przygodę ze sztuczną inteligencją.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Gemini: Nowa era sztucznej inteligencji opartej na modelach multimodalnych

Kiedy Sundar Pichai, wizjoner technologiczny i lider Google DeepMind, mówi o przełomie w d…