Home Na czasie Google Earth po polsku!

Google Earth po polsku!

0
0
112

Od premiery w 2005 roku Google Earth została pobrana przez ponad 200 milionów unikalnych użytkowników.

Światowa, satelitarna, współdzielona

Premiera Google Earth w nowych językach umożliwia użytkownikom korzystanie z nowych narzędzi do wyszukiwania i tworzenia treści geograficznych w ich własnym języku.

Google Earth jest światową platformą do porządkowania i współdzielenia informacji geograficznych. Usługa łączy w sobie obrazy satelitarne, mapy oraz materiały trójwymiarowe, które składają się na wirtualny atlas, pozwalający badać i odkrywać świat.

Podróże, wędrówki, restauracje

Użytkownicy mogą do tego atlasu dodawać warstwy, opisujące ich ulubione restauracje, trasy wędrówek lub zagranicznych podróży. Informacje udostępnianie
w ramach Google Earth obsługuje wyszukiwarka. Informacje nie pozostają anonimowe ale łączą się z możliwością poznania opinii osoby, która je stworzyła.

Zrozumieć świat

„Koncentrujemy się na tym, żeby więcej użytkowników mogło korzystać z Google Earth w swoim języku ojczystym, co da im szansę na lepsze zrozumienie otaczającego nas świata” –powiedział John Hanke – dyrektor Google Earth i Google Maps

Twórzmy własne WWW

Najnowsza wersja Google Earth sprawia, że rośnie liczba twórców stron internetowych i użytkowników, którzy mogą opisywać i poznawać interesujące punkty na całym świecie. Rozwija się w ten sposób koncepcja sieci uporządkowanej geograficznie. Wyszukiwarka w Google Earth będzie pokazywać nie tylko wygenerowane przez Google wyniki związane z daną lokalizacją, ale także treści utworzone przez użytkowników, takie jak zdjęcia danego miejsca, trójwymiarowe modele budynków i wiele innych materiałów.

Więcej http://earth.google.com/intl/pl/Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wzrost kosztów związanych z wyciekami danych w branży medycznej. Decyzje podejmowane ad hoc mogą być kosztowne

W 2023 r. koszty wycieków danych w branży ochrony zdrowia były o ponad 53% większe niż w 2…