Home Maszyneria Notebooki dla biznesu

Notebooki dla biznesu

0
0
128

Bateria na cały dzień

Bateria, która pozwala pracować ponad 8 godzin bez zasilania – to największy atut nowych modeli notebooków Della. Wprowadzane właśnie na rynek europejski modele Latitude D630 i D830 z procesorami Intela oraz D531 z procesorem AMD zostały wyposażone w baterie o żywotności sięgającej ponad 9 godzin (w zależności od konfiguracji sprzętu). Za kilka tygodni Dell wypuści na rynek także bardzo ultra lekki model D430 oraz D630c wykorzystujący technologię Centrino Pro Intela.

Internet jest wszędzie

Nowe maszyny Della to prawdziwe mobilne biura. Nie tylko mają bardzo wydajne baterie, nie tylko są coraz lżejsze, ale zostały wyposażone w najnowsze technologie mobilne, m.in. minikarty mobilnej telefonii Dell Wireless, które umożliwiają większą łączność i roaming na całym świecie. Technologia HyperConnect umożliwia użytkownikowi pracę z dowolnego miejsca, w którym możliwy jest bezprzewodowy dostęp do sieci.

Komputer prawie pancerny

Jednocześnie RoadReady – obudowa ze stopu magnezowego wraz z systemem ochrony dysków twardych – zapewnia bezpieczeństwo danych i sprzętu. Bezpieczeństwu danych służy także rozwiązanie Smart Security, które obejmuje czytniki kart inteligentnych i danych biometrycznych oraz całkowicie zaszyfrowane dyski twarde, które nie powodują obniżenia wydajności.

Oszczędny i przyjazny

Wszystkie nowe produkty Della są zgodne z normą Energy Star, która pozwala kontrolować ilość zużywanej energii, co w dłuższym okresie może dać wymierny efekt oszczędności dla użytkownika, a jednocześnie pozwala tworzyć wizerunek firmy przyjaznej środowisku. Rozwiązania Energy Smart funkcjonują już w komputerach stacjonarnych Della, a na stronie www.dell.com/energy można obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię i oszacować potencjalne oszczędności.Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…