Home Na czasie HP, Intel i Microsoft dla edukacji

HP, Intel i Microsoft dla edukacji

3 min
0
0
44

 

Ideą projektu HP jest pokazanie jak należy korzystać z najnowszych technologii, aby poprawić jakość nauczania, warunki pracy a także samej nauki. Polska edycja jest częścią ogólnoeuropejskiego programu prowadzonego wspólnie przez HP, MS i Intel. W październiku specjalnie przygotowana przez HP ciężarówka zawita do trzech największych ośrodków akademickich w Polsce: po Warszawie będą:

  • Kraków (27.10.2010) oraz
  • Wrocław (29.10.2010).

W ramach akcji odbędą się liczne prezentacje prowadzone przez specjalistów HP. Dodatkowo wszyscy studenci mogą wziąć udział w testach licznych produktów oraz pogłębić swoją wiedzę z zakresu najnowszych technologii.

Dla studentów – wydajność i niska cena

""Teraz, po rozpoczęciu nauki w szkole, na uniwersytecie lub w liceum dzięki ofercie firmy HP dla sektora edukacji studenci mogą uzyskać dostęp do najnowszych i najlepszych technologii w wyjątkowych cenach. Firma HP ma rozwiązania, które zaspokoją ich potrzeby — od przenośnych, lekkich laptopów wspomagających pracę w podróży po niezwykle wydajne komputery multimedialne zapewniające rozrywkę w domu podczas przerwy w nauce.

Dla wykładowców – zawsze w służbie nauki

Inspirowanie do nauki jest znacznie łatwiejsze, jeśli korzysta się z odpowiedniej technologii. Dzięki firmie HP wykładowcy będą dysponować niezawodnym rozwiązaniem pomagającym nawiązać kontakt z uczniami i pomóc im w realizacji marzeń. Mogą wybierać z bogatej oferty komputerów przenośnych i stacjonarnych (niektóre z nich są wyposażone w udoskonaloną technologię wielofunkcyjnego dotyku), drukarek, materiałów eksploatacyjnych i stylowych akcesoriów
w przystępnej cenie.

Dla administracji szkół – wydajne zarządzanie

Technologia jest podstawą nowoczesnej edukacji. Bogata oferta firmy HP, bezproblemowe wsparcie i wyjątkowe rabaty dla sektora edukacji umożliwiają utworzenie bazy technologicznej, na której mogą polegać zarówno uczniowie, jak i personel szkoły. Odpowiednie narzędzia ukształtują osiągane przez nich wyniki i zapewnią sukces każdej organizacji.

""


Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…