Home Maszyneria Logitech Signature MK650: klawiatura z myszą

Logitech Signature MK650: klawiatura z myszą

5 min
0
0
29

Signature MK650 Combo for Business to nowy zestaw klawiatury z myszą dla firm wyposażony w zabezpieczenia bezprzewodowe Logi Bolt, które zapewniają niezawodną łączność nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. Dzięki czemu informatycy w firmach mają pewność, że urządzenia w biurze są bezpieczne. Zestaw jest także kompatybilny z niedawno udostępnionym oprogramowaniem Logi Options+, który umożliwia łatwe dostosowywanie produktów i tworzenie wstępnych ustawień opartych na aplikacji, co pozwala na optymalizację przepływu pracy i zwiększenie wydajności.

Nowy zestaw myszy i klawiatury, zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach biznesowych i pracowniczych, rozszerza naszą ofertę produktów dla przedsiębiorstw. Nasze nowe podejście nazwaliśmy ,,The New Logic of Work”, a oznacza one m.in. to, że każdy powinien mieć urządzenia, które najlepiej pasują do jego stylu pracy, zapewniając idealne warunki w biurze do wykonywania obowiązkówm – powiedział Joseph Mingori, wiceprezes i dyrektor generalny działu B2B Creativity & Productivity w firmie Logitech.

Signature MK650 Combo dla firm

Linia produktów Signature dla biznesu oferuje znaczne ulepszenia w porównaniu z powszechnie stosowanymi myszami i klawiaturami, oferując komfort i wzrost wydajności, na które zasługuje każdy pracownik. Dostępna w kolorze grafitowym i białym klawiatura MK 650 Combo ma miękką, zintegrowaną podpórkę pod nadgarstki, a wyprofilowane gumowe uchwyty boczne myszy zapewniają wygodę przez cały dzień.

Nowe skróty klawiszowe i funkcja Perfect Stroke pomagają zwiększyć wydajność pracy, poprawiając jednocześnie komfort pracowników. Mysz jest wyposażona w technologię Silent Click, która redukuje hałas kliknięcia o 90%, a także w technologię SmartWheel zapewniającą ultraszybkie przewijanie i precyzję „linia po linii”.

 Logi Options+

Intuicyjna i łatwa w użyciu aplikacja Logi Options+ umożliwia dostosowanie do potrzeb użytkownika takich funkcji, jak wyznaczanie działań klawiszy i przycisków bocznych, ustawienia wstępne dla poszczególnych aplikacji. Pozwala również na uruchamianie dyktowania i przechodzenia między wieloma komputerami za pomocą myszy z funkcją Flow w celu optymalizacji przepływu pracy. Oprogramowanie Options+ można wdrożyć na skalę masową, co umożliwia informatykom prostą instalację i konfigurację niektórych parametrów aplikacji w celu spełnienia wymagań korporacyjnych.

Zabezpieczenie bezprzewodowe Logi Bolt

Logi Bolt to protokół łączności bezprzewodowej nowej generacji firmy Logitech. Protokół jest oparty na technologii bezprzewodowej Bluetooth® Low Energy i zawiera wiele zabezpieczeń zaprojektowanych w taki sposób, aby informatycy nie musieli się martwić o bezpieczeństwo sprzętu. Bolt minimalizuje zagrożenia związane z podatnością na ataki w biurze i zdalnie. Zapewnia również solidną łączność nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. Urządzenie jest wyposażone w tryb bezpieczeństwa Bluetooth 1, poziom 4, znany również jako tryb Secure Connections Only, który jest zgodny ze standardem FIPS (Federal Information Processing Standards).

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Maszyneria

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie UEK: stacje bazowe nie wpływają na wartość nieruchomości

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do …