Home Na czasie Mobilna księgowość od inFakt

Mobilna księgowość od inFakt

6 min
0
0
89

Jedną z aplikacji, którą warto mieć na swoim smartfonie, jest inFakt do fakturowania i księgowości!

Księgowość mobilna – odklej się od papierkowej roboty!

InFakt, lider polskiego rynku księgowości internetowej, po sukcesie aplikacji do księgowości online, wypuścił na rynek kolejny innowacyjny produkt – mobilne wersje aplikacji. Firma zaczęła od aplikacji na system iOS, następnie ukazała się wersja na Androida, a teraz – również na WindowsPhone! Aplikacje, które mają ułatwić przedsiębiorcom codzienne sprawy związane z firmowymi rozliczeniami, są idealnym rozwiązaniem dla osób, od których praca wymaga ciągłego przemieszczania się i mobilnych rozwiązań.

Jakie są najważniejsze powody, dla których warto korzystać z fakturowania i księgowości na urządzeniach mobilnych? Aplikacja inFakt oferuje szereg funkcjonalności związanych z fakturowaniem i prowadzeniem księgowości. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację na swoje smartfony i tablety, mogą:

  • wystawiać faktury z każdego miejsca i w dowolnym czasie,
  • dodawać koszty poprzez zdjęcia faktur,
  • kontrolować swoje zobowiązania podatkowo-skarbowe,
  • korzystać z porad dedykowanej księgowej.

Aplikacja mobilna inFakt dostępna na trzy systemy!

Aplikacja mobilna inFakt dostępna jest na trzy największe systemy operacyjne wykorzystywane w urządzeniach przenośnych. Można z niej korzystać na telefonach i tabletach z Androidem, iOSem oraz WindowsPhonem.

Dobrze wiemy, że codzienność osób prowadzących działalność gospodarczą wymaga załatwiania wielu spraw. To także liczne spotkania oraz wyjazdy. Dlatego tak ważne jest, aby swoje finanse mieć zawsze pod ręką, a kontakt z księgową był szybki i zapewniał niezbędną pomoc. Aplikacja mobilna inFakt jest rozwiązaniem, które to zapewnia. Łącząc łatwość użytkowania z nowoczesną formą zapewniamy przedsiębiorcom najlepsze narzędzie do zarządzania firmowymi rozliczeniami – mówi Wiktor Sarota, prezes inFakt.pl.

Dlatego inFakt zadbał o udostępnienie aplikacji mobilnej szerokiemu gronu odbiorców, wprowadzając bezpłatną wersję na iOS, Androida oraz WindowsPhone. Sprawne wystawianie faktur, dodawanie kosztów za pośrednictwem zdjęć czy szybki kontakt z księgową to tylko niektóre funkcje aplikacji na Androida.

Te same możliwości posiada wersja na urządzenia mobilne firmy Apple. Dodatkowo aplikacja zapewnia pełne wsparcie aplikacji dla iPada. Korzystanie z niej możliwe jest zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej, a użytkownicy otrzymują personalizowane porady księgowej oraz newsy z bloga inFakt dla przedsiębiorców.

Z fakturowania za pomocą smartfona czy tabletu mogą korzystać również osoby, posiadające urządzenia z systemem operacyjnym WindowsPhone. Podobnie jak w pozostałych wersjach, dostępne są tu m.in. wystawienie faktury w kilku krokach, pełna wyszukiwarka klientów i produktów, szybki kontakt z księgowymi inFakt.

Przetestuj księgowość mobilną z inFaktem!

Aplikacje inFakt zwyciężyły w konkursach Mobile Trends Awards 2014 oraz AppAward 2014, w którym uzyskały tytuł aplikacji roku w kategorii „Finanse”.Można je pobrać w sklepach App Store, Google Play oraz Windows Store, a więcej informacji o funkcjonalnościach dostępnych jest na stronie www.infakt.pl/mobile

 

App Store:

https://itunes.apple.com/pl/app/infakt-fakturowanie-i-ksiegowosc/id875266244?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infakt.infakt&hl=pl

Windows Store:

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/infakt-faktury/9nblggh1zbrc

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Dostęp do Internetu mobilnego w Polsce jest coraz droższy 

Czwarta edycja dorocznego badania Digital Quality of Life wskazuje, że Polska zajmuje 23. …