Home Biznes Najszybsza drukarka na świecie

Najszybsza drukarka na świecie

0
0
264
Rodzina HP Officejet Pro X rewolucjonizuje druk biznesowy — to zupełnie nowa kategoria produktów, które zaprojektowano pod kątem potrzeb małych i średnich firm (SMB). Nowa generacja drukarek atramentowych HP pomaga firmom zaoszczędzić czas i pieniądze. Drukarki HP Officejet Pro X drukują kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości nawet dwukrotnie szybciej i taniej, niż drukarki laserowe. Officejet Pro X to najszybsza na świecie drukarka biurkowa, co odnotowano w Księdze Rekordów Guinessa.
Seria HP Officejet Pro X wykorzystuje technologię HP PageWide — platformę atramentową nowej generacji — i może tworzyć wydruki wysokiej jakości z prędkością nawet 70 stron na minutę. Technologia HP PageWide korzysta z zaawansowanych technologii druku stosowanych w przemyśle i dostosowuje je do skali małego zespołu. Tysiące malutkich dyszy – wbudowanych w nieruchomą głowicę o szerokości strony – jednocześnie nanosi cztery kolory oryginalnego pigmentu HP na poruszający się arkusz papieru. Ponieważ przesuwa się papier, a nie głowica, drukarki z serii HP Officejet Pro X są ciche i niezawodne, dając laserową prędkość i krótki czas druku.
Seria składa się z urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet Pro X476/X576 oraz drukarek HP Officejet Pro X451/X551 dw, które zużywają nawet 50 proc. mniej energii.  Wkłady atramentowe HP 970 i 971 wytwarzają do 50 proc. mniej odpadów, niż w przypadku druku laserowego, bez pogarszania jakości. HP Officejet Pro X otrzymała znak Blue Angel powszechnie uznawany w Europie za świadectwo proekologicznych właściwości produktu.
Seria HP Officejet Pro X oferuje małym i średnim firmom:
  • Nawet 50-procentowe zmniejszenie kosztów druku w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi
  • Atramenty pigmentowe w zbiornikach o wysokiej pojemności, które rzadko wymagają interwencji operatora
  • Niezawodny druk w grupach roboczych — urządzenia zaprojektowano pod kątem intensywnego druku, do 4200 stron miesięcznie
  • Standardowy zasobnik wejściowy na 500 arkuszy; nawet 1050 arkuszy z opcjonalnym dodatkowym zasobnikiem
  • Zużycie energii niższe nawet o 50 procent w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi
  • Nawet 50-procentowe ograniczenie kosztów papieru poprzez automatyczny druk dwustronny, bezpłatny recykling wkładów za pośrednictwem programu HP Planet Partners
  • Możliwość druku z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą funkcji HP ePrint oraz łączenia się z drukarką bez routera z wykorzystaniem funkcji Wi-Fi Direct
  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wysyłanie plików cyfrowych z poziomu intuicyjnego, 10,9-centymetrowego kolorowego ekranu dotykowego (dostępny w wybranych modelach)
  • Kompatybilność z korporacyjnymi środowiskami sieciowymi i rozwiązaniami administracyjnymi

 
Ceny i dostępność
Seria HP Officejet Pro X jest dostępna w Polsce od 1 listopada. Klienci z Polski mogą kupić te rekordowo szybkie urządzenia w cenie od 1.899 PLN brutto (drukarki) oraz 2.999 PLN brutto (urządzenia wielofunkcyjne).

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Trend: nie kupuj auta – wynajmij i używaj

Dla wielu przedsiębiorstw samochód jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia działalności,…