Home Maszyneria Neostrada z laptopem Dell’a

Neostrada z laptopem Dell’a

0
0
94

Laptop i Internet: szybko, tanio i w jednym miejscu

W łatwy sposób, w jednym miejscu – salonie TP lub Orange, klienci mogą kupić każdą opcję neostrady tp oraz laptop Dell Inspiron 1501. To oferta dla osób, które nie korzystają jeszcze z Internetu oraz tych wszystkich, który znają już zalety neostrady tp i chcieliby nabyć swój pierwszy komputer przenośny, ale dotychczas nie było ich na to stać. Dzięki systemowi ratalnemu 0% za komputer Dell Inspiron 1501 zapłacą niskie raty, już od 63 złotych. Parterem finansowym przedsięwzięcia jest Lucas Bank.

Gwarantowany serwis x 2!

TP gwarantuje klientom neostrady profesjonalną, całodobową pomoc techniczną pod numerem infolinii 0-800102102, a Dell najlepszy w Polsce serwis techniczny w trybie Next Business Day, gwarantujący naprawę komputera u klienta, następnego dnia roboczego po zgłoszeniu awarii. Dzięki współpracy technologicznej obie firmy stworzyły jedna z najciekawszych ofert na rynku.

Początek drogi

Przedstawiciele Telekomunikacji oraz Dell’a zgodnie przyznają, że obecny projekt jest początkiem głębszej współpracy. Z jednej strony Dell, kojarzony w Polsce do tej pory ze sprzętem dla firm i korporacji, wchodzi na rynek konsumencki. Z drugiej strony Telekomunikacja łączy najpopularniejszą usługę dostępu do Internetu z możliwością nabycia markowego sprzętu i gwarancją doskonałości obsługi serwisowej. Oba kierunki są przez współpracujące firmy postrzegane jako zapowiedź dalszej owocnej współpracy.

SOHO później

Partnerzy są przy tym zgodni, że wśród klientów znajdą się małe, jednoosobowe firmy, które i obecnie są użytkownikami Internetu za pośrednictwem Neostrady. Czas ofert specjalnych dla sektora SOHO ma jednak dopiero nadejść.

„ Partnerstwo Telekomunikacji Polskiej i Della gwarantuje naszym klientom, że w bardzo przystępnej cenie będą mogli korzystać z neostrady tp, czyli najpopularniejszego w Polsce dostępu do Internetu, posługując się zarazem dobrej klasy, markowym laptopem” – uważa Iwona Kossmann, członek Zarządu TP i dyrektor wykonawczy Grupy TP ds. Rynku Masowego.

Dzisiaj z Irlandii, jutro z łodzi

Obecna partia notebooka Dell Inspiron 1501, przygotowana i skalkulowana specjalnie na rynek polski, pochodzi jeszcze z fabryki w Irlandii ale już niedługo całość oferty będzie made in Poland. Gwoli ścisłości warto dodać, że wśród pracowników Della w Irlandii kilkusetosobową grupę stanowią właśnie Polacy szkoleni aby objąć miejsca pracy w Łodzi

„Na jesieni z taśmy naszej nowej fabryki w Łodzi zjadą pierwsze komputery, a już dzisiaj klienci indywidualni mogą po raz pierwszy w Polsce kupić komputer Dell dla siebie. Nasze produkty, doceniane za solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne, wsparte są profesjonalnym serwisem, który wg badań IDC jest najwyżej oceniany wśród polskich firm. Teraz jego zalety mogą poznać wszyscy – Dell Inspiron 1501 w ofercie TP objęty jest 3 letnią gwarancją naprawy u klienta w następny dzień po zgłoszeniu awarii – to unikalna oferta na rynku” – mówi Jacek Murawski, dyrektor generalny Dell Polska.

Przyszłość maja rozwiązania proste

Sądzimy, że w niedalekiej przyszłości w ofercie Telekomunikacji znajdzie się miejsce na oferty elastyczne. Elastyczność zaś to możliwość płynnego zmieniania – w zależności od potrzeby chwili – zasad dostawy produktu (np. neostrady) czy sposobu rozliczeń.

Sektor MSP np. oczekuje aby łatwiej można zmienić fakturę konsumencką na firmową z NIP-em. Dla sektora konsumenckiego znowu dobrze byłoby aby wszelkie płatności – np. za sprzęt pobrany (kupiony na raty) od dostawców Telekomunikacji – płacić z jednej faktury. Do bilingu czy wykazu usług wystarczy po prostu dodać n pozycji. A jaka wygoda dla klienta!

Dziś wypada cieszyć się,  że dzięki ofercie Telekomunikacji i Dell’a elektronicznie (cyfrowo) wykluczonych ubędzie.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…